Róbert Posolda, RSc.

riaditeľ spoločnosti a realitný agent

Adresa kancelárie

 Pribinova 30, 811 09 Bratislava
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Som človek, ktorého práca baví a napĺňa. Neznášam prázdne frázy a výhovorky. Jednoducho, keď sa do niečoho pustím, idem za tým a pritom si stanovujem ciele, ktoré môžem dosiahnúť.

Moje vlastnosti poznajú moji klienti, kolegovia a obchodní partneri. Vedia, že pokiaľ nie je moja práca úspešne dokončená, nevypnem.

Ak sa rozhodujete využiť naše služby, alebo hľadáte kvalitný tím realitných a finančných agentov pre obchodnú spoluprácu, rád sa s vami stretnem.

Tiež vám odporúčam pozrieť si našu ponuku nehnuteľností, ktorá obsahuje profesionálne spracované videoprehliadky a 3D virtuálne prehliadky.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
riaditeľ spoločnosti a realitný agent, Róbert Posolda, RSc.
Róbert Posolda, RSc.
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska