Róbert Posolda, RSc.

riaditeľ spoločnosti a realitný agent

Adresa kancelárie

 Pribinova 30, 811 09 Bratislava
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Som skúsený realitný agent so špecializáciou na sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností v Bratislave a blízkom okolí. Pretože mám veľa kontaktov a výborných kolegov, sprostredkoval som predaj zaujímavých nehnuteľností aj v iných regiónoch Slovenska.

Hľadáte alebo ponúkate nehnuteľnosť v Eurovea City a blízkom okolí? Ste tiež na správnom mieste. Byty, apartmány a ateliéry v Eurovea City, mám kvalitne naštudované. Mojou veľkou výhodou je, že v Eurovea City žijem a podnikám.

Som človek, ktorého obchodovanie s nehnuteľnosťami baví a napĺňa. Som flexibilný a pracujem tak, aby som naplnil očakávania našich klientov. Moje vlastnosti a obchodné zručnosti poznajú moji klienti, kolegovia, obchodní partneri, priatelia a moja rodina.

Zaujala vás ponuka našich služieb a nehnuteľností? Rád sa s vami stretnem.

Nižšie nájdete aj virtuálnu prehliadku a videoprehliadku najnovších nehnuteľností v mojej ponuke. Tiež vám odporúčam pozrieť našu kompletnú ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom, ktorá obsahuje profesionálne spracované fotografie, videoprehliadky a virtuálne prehliadky.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska