Estónska, Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II

Predaj 2-izbového bytu pri Malom Dunaji na Estónskej ulici

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 9
  • Energetický certifikát Nemá
  • Úžitková plocha 48,42 m2

Informácie o ponuke č. 1137

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt na Estónskej ulici 22, v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice. Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku, videoprehliadku, fotografie a ďalšie informácie o byte, ktoré sa nachádzajú nižšie v texte.

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt sa nachádza na 1. poschodí (2. nadzemnom podlaží) v 8-poschodovom bytovom dome s výťahom. Bytový dom s tepelnou izoláciou má zrenovovanú vstupnú bránu a vchod. Nachádza sa v tichom prostredí s relaxačnou zónou vo vnútrobloku. Pred bytovým domom sú k dispozícii verejné parkovacie stojiská.

Dispozícia tohto 2-izbového bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej miestnosti, spálne, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Celková podlahová plocha bytu vrátane pivničnej kobky s výmerou 1,56 mnachádzajúcej sa v suteréne bytového domu je 48,42 m2. Celý byt je orientovaný na západ s výhľadom do vnútrobloku so zeleným a pokojným parkom.

Byt sa predáva zariadený s nábytkom, spotrebičmi - bielou technikou, kuchynskou linkou s plynovým sporákom s elektrickou rúrou a digestorom. Vo vstupnej chodbe sa nachádza vstavaná roll door skriňa so zrkadlom. Podlahy v byte sú kombinované - dlažba, laminátové podlahy. Okná sú plastové s interiérovými žalúziami. V izbách sú osadené liatinové radiátory s meračmi tepla napojené na ústredné kúrenie.

Lokalita s množstvom zelene a kompletnou občianskou vybavenosťou ponúka: obchody, služby, nákupné centrá, poštu, banky, základnú školu, zdravotné stredisko, farský kostol, reštaurácie, cukrárne, zmrzlinárne, kaviarne, bary, fitness centrá aj čerpacie stanice. Pre oddych, relax a športové vyžitie môžete využiť nespočetné možnosti tejto lokality. Nájdete v nej parky, ihriská, Malodunajskú cyklotrasu, rybárčenie na Malom Dunaji a hrádzu.

Lokalita ponúka aj trasy pre krásne prechádzky v prostredí s množstvom zelene. Môžete v nej realizovať prachádzky, napr. cez Modrý most k rozhľadni Vrakuňa, pri ktorej je možné urobiť opekačku pri ohnisku, či prechádzky do Vrakunského lesoparku s náučným chodníkom, ktorá je neďaleko od bytového domu.

V blízkosti bytového domu sa nachádzajú aj veľké detské ihrisko Vrakuňa, Vrakunská promenáda pri Malom Dunaji a bikrosová BMX dráha Pedal Pump Track. Futbalový štadión ŠK Vrakuňa je tiež blízko, 10-12 minút pešou chôdzou.

Mesačné náklady na bývanie pre 1 osobu sú cca 110 EUR a správca bytového domu je Bytový podnik Podunajské Biskupice s. r. o.. Kúpu tohto 2-izbového bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska