Predajte nehnuteľnosť výhodne a bez starostí

Agent predávajúceho sa postará o všetko potrebné

Bestarostný predaj vašej nehnuteľnosti

Pre výhodný a bezstarostný predaj bytu, domu, chalupy, chaty, pozemku, alebo inej nehnuteľnosti, vám odporúčame využiť našu realitnú službu "Agent predávajúceho - sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti".

Nacenenie vašej nehnuteľnosti

Pred tým, ako začneme pre vás pracovať, potrebujeme vidieť vašu nehnuteľnosť. Oboznámime sa s jej technickým a právnym stavom. Spoločne nastavíme predajnú cenu a pripravíme vám zmluvu na službu agent predávajúceho - sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Po podpise zmluvy začneme s našim realitným agentom pre vás pracovať.

Príprava nehnuteľnosti na predaj a home staging

Home staging je jedna z najdôležitejších súčastí predaja nehnuteľnosti. Profesionálne realizovaný staging dokonale vyzdvihne jej potenciál s následným pozitívnym vplyvom na rýchlosť a predajnú cenu nehnuteľnosti. Citlivým výberom farieb, kvalitných materiálov, rozmiestnením zariadenia a zvýraznením jedinečnosti daného priestoru s dôrazom na atraktívne prevedené detaily, vyvolá tie správne emócie a žiadaný wow efekt. Náš realitný agent, v službe agent predávajúceho, je pripravený aj v tomto smere zabezpečiť všetko potrebné.

Spracovanie realitnej ponuky 

Po vykonaní úpravy - home stagingu, vašu nehnuteľnosť naskenujeme do 3D virtuálnej reality. Následne vyhotovíme 3D prehliadku, videoprehliadku a profesionálne fotografie s pôdorysom nehnuteľnosti. Pripojíme k nej popis s informáciami, ktoré budúcich kupujúcich najviac zaujímajú.

Aktívne vyhľadávanie záujemcov a obhliadky

V ďalšom kroku realitný agent osloví s ponukou nehnuteľnosti potenciálnych záujemcov, ktorí sledujú naše ponuky. Tiež klientov, ktorým riešime hypotéky na kúpu nešpecifikovanej nehnuteľnosti. Zverejníme ponuku aj v inzertných portáloch, sociálynch sieťach a v iných médiách. Ponuku zvýrazníme tak, aby zasiahla čo najväčší počet záujemcov. Po vyhľadaní záujemcov, realitný agent bezodkladne dohaduje termíny obhliadok. Je pripravený ich organizovať a absolvovať aj počas víkendov, podľa vašich preferencií.

Rezervácia a predaj nehnuteľnosti

Po vyhľadaní záujemcu o kúpu nasleduje rezervácia nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvy o budúcej kúpnej zmluve. Realitný agent zabezpečí jej podpis a dohliadne na platbu rezervačného poplatku, ktorý je zároveň prvou časťou kúpnej ceny. Počas doby rezervácie náš advokát pripraví aj kúpnu zmluvu. V prípade, že bude do procesu zapojená financujúca banka, tá pripraví záložné zmluvy, ktoré realitný agent skontroluje. Tie bude potrebné podpísať v banke ešte pred prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti a úhrady kúpnej ceny. Náš realitný agent vám bude asistovať aj pri tomto úkone.

Ak bude financovanie realizované z vlastných zdrojov záujemcu, kúpna cena bude uhradená z notárskej úschovy. Po podpise kúpnych zmlúv a návrhu na vklad prevodu vlastníckeho práva, realitný agent odnesie tieto dokumenty na kataster. Prípadne tieto úkony zabezpečí náš advokát elektronicky. Následne dohliadneme na bezproblémový prevod kúpnej ceny na váš účet.

Odovzdanie nehnuteľnosti

Po úhrade kúpnej ceny nasleduje odovzdanie nehnuteľnosti. Aj pri tomto úkone vám bude asistovať realitný agent, prípadne vás zastúpi. Postará sa aj o prepis energií.

Ďalšie služby realitného agenta

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

Naši realitní agenti

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska