Bc. Alžběta Dobrá

realitný a finančný agent

Adresa kancelárie

 Alžbetínske námestie 328, 929 01 Dunajská Streda
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Pracovať v bankovníctve som začala v roku 1995. Kariéru v banke som ukončila na pozícii riaditeľka pobočky v roku 2012, kedy ma oslovila spoločnosť Allianz. V nej som pôsobila ako viazaný finančný agent v sektore poistenia až do roku 2017.

Pri výkone činnosti v oblasti poistenia som neustále hľadala možnosti podnikania aj v sektore úverov. V roku 2014 som si vybrala spoločnosť v ktorej som pôsobila jeden rok a následne, v roku 2015 som začala spoluprácu s realitnou kanceláriou AGENT.SK, ktorá v tom čase tiež spolupracovala so všetkými bankami. Od roku 2017 máme v portfólou aj produkty všetkých poisťovní a tak som tieto dve činnosti spojila pod jednu značku.

Spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami je pre mňa kľúčová. Pre klientov mám kompletné portfólio úverových a poistných produktov.

Práca v oblasti hypotekárnych úverov ma veľmi baví. Mám za to, že ani jeden úver nie je rovnaký. Neustále vyhľadávam možnosti a rada prekonávam prekážky, aby som naplnila klientove očakávania. Preto ak potrebujete úver na kúpu nehnuteľnosti, refinancovať nevýhodnú hypotéku, alebo skonsolidovať - spojiť všetky úvery do jedného, som pripravená pomôcť vám. Samozrejme, zabezpečím všetko potrebné aj pre získanie výhodných poistných produktov.

Kontaktujte ma, rada vám poradím a pomôžem naplniť vaše očakávania.

Odporúčam vám pozrieť si aj našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Bc. Alžběta Dobrá, finančný agent v Dunajskej Strede
Bc. Alžběta Dobrá
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska