Záhradnícka, Dunajská Streda, okres Dunajská Streda

Predaj 3-izbového bytu s veľkým zaskleným balkónom

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 3
  • Počet podlaží 4
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 77,72 m2

Informácie o ponuke č. 1217

Ak hľadáte byt v dobrej lokalite mesta Dunajská Streda, ste na správnom mieste. Predstavujeme vám pekný 3-izbový byt s veľkým zaskleným balkónom, ktorý ponúkame exkluzívne na predaj. Celková výmera bytu vrátane 11,20 m2 balkóna je 77,72 m2. Pozrite si virtuálnu prehliadku, prečítajte si popis a kontaktujte realitného agenta, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku bytu.

3D virtuálna prehliadka

Byt sa nachádza na ulici Záhradnícka 41, na ideálnom 2. poschodí s výťahom v zateplenom tehlovom bytovom dome, ktorý bol skolaudovaný v roku 2012. Bytový dom je umiestnený v peknom prostredí so zeleňou, v lokalite s viacerými bytovými domami obývanými prevažne mladými rodinami. Dispozícia tohto 3-izbového bytu pozostáva z predsiene, samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou, spálne, detskej izby, obývacej izby s kuchyňou a veľkého zaskleného balkóna.

Byt sa ponúka na predaj s týmto zariadením:

  • sedacia súprava v obývacej izbe;
  • na mieru vyrobená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi - plynová varná doska, elektrická rúra, digestor;
  • vstavané skrine v spálni a v predsieni;
  • kúpeľňové skrinky.

Okná a balkónové dvere sú plastové s izolačný sklom a interiérovými hliníkovými žalúziami. Vykurovanie bytu je vlastné a je riešené ako ústredné teplovodné so značkovým plynovým kotlom. V izbách sú radiátory oceľové doskové, pričom teplá úžitková voda je privedená zo zásobníka ústredného kúrenia.

Parkovanie je možné pred bytovým domom. V blízkosti tejto obľubenej lokality sa nachádzajú predajne LIDL, Jednota COOP, BILLA, ale aj čerpacia stanica OMV, mäsiarstvo, kaviareň, lekárne, nemocnica, škola, škôlka, zastávka MHD.

Mesto Dunajská Streda je vyhľadávané pre pokojné a dostupné bývanie s plnou občianskou vybavenosťou a veľmi dobrou a bezproblémovou dostupnosťou do miest: Bratislava, Győr, Wien. Cestovanie a jeho komfort vyzdvihuje aj novovybudovaná rýchlostná cesta D4R7, na ktorú sa z tejto časti mesta dostanete veľmi rýchlo, po výjazde na cestu I. triedy 63.

Výhodou kúpy tohto bytu sú nízke režijné náklady pre 2-člennú rodinu iba 120 EUR. Byt je možné financovať aj úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybavíme. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastnícke práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overovanie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Bc. Alžběta Dobrá, finančný agent v Dunajskej Strede
Bc. Alžběta Dobrá
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska