Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.

finančný a realitný agent

Adresa kancelárie

 Na bráne 69/6, 010 01 Žilina
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Sprostredkovaniu finančných služieb sa venujem už od roku 2003 a špecializácii na financovanie nehnuteľností od roku 2008. So slovami nedá sa a nevieme, sa nestotožňujem. Pre mňa znamenajú výzvu a každá situácia, ktorá sa na začiatku javí ako neriešiteľná, ma posúva vpred.

Pracujem tak, aby boli moji klienti maximálne spokojní, odchádzali odo mňa s úsmevom na tvári a radi sa ku mne vrátili pri následnom servise, alebo nových požiadavkách.

Rád vám pomôžem a poradím pri kúpe, predaji a financovaniu vašej nehnuteľnosti. Spoločne nájdeme to správne riešenie.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
finančný a realitný agent, Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska