Zuzany Chalupovej, Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V

Prenájom 2-izbového bytu v Slnečniciach - Zóna Mesto

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 2-izbový byt
  • Podlažie 4
  • Počet podlaží 8
  • Energetický certifikát A
  • Úžitková plocha 38,86 m2

Informácie o ponuke č. 1128

Ponúkame exkluzívne na prenájom útulný 2-izbový byt s balkónom a garážovým stojiskom. Nachádza sa v novovybudovanej lokalite Slnečnice - Zóna Mesto, na ulici Zuzany Chalupovej 18, Bratislava - Petržalka. Odporúčame vám pozrieť si 3D virtuálnu prehliadku, videoprehliadku a fotografie. Ďalšie informácie o byte sa nachádzajú nižšie v texte a tiež vám ich ochotne poskytne náš realitný agent, ktorý s vami vykoná aj osobnú obhliadku.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Tento útulný 2-izbový byt sa nachádza na 3. poschodí zo 7 v bytovom dome s výťahom. Výmera podlahovej plochy bytu je 38,86 m2 a balkón, na ktorý je prístup z oboch izieb, má výmeru 7,33 m2. Celková výmera je 46,19 m2. Pre pohodlné parkovanie sa k bytu prenajíma aj garážové stojisko na prízemí bytového domu. Bytový dom, v ktorom sa ponúkaný byt nachádza, bol skolaudovaný v roku 2020 a energetický certifikát budovy je v triede A. 

Cena nájmu tohto bytu pre maximálne 2 osoby je 560 EUR + 140 EUR energie, TV a internet. Celkom v sume 700 EUR mesačne. Depozit predstavuje sumu 2 mesačných nájmov 1400 EUR a provízia pre RK 700 EUR

Byt má príjemnú dispozíciu s vyšším stropom a veľkými oknami. Zariadený je novým nábytkom a spotrebičmi. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Vykurovanie bytu je riešené ústredným kúrením s radiátormi v oboch izbách.

Vo vstupnej chodbe bytu je umiestnená vstavana skriňa roll door aj so zrkadlovými dverami. Kúpeľňa s WC je priestranná a svetlá. Nachádza sa v nej vaňa, umývadlo so skrinkou, zrkadlo so zabudovaným svietidlom a toaleta. V obývacej miestnosti sa nachádza príjemné posedenie s rozkladacou dvojpohovkou, dvomi pohodlnými kreslami, konferenčným stolíkom tiež doplnené ďalším nábytkom a Smart TV.

V obývacej izbe je umiestnený kuchynský kút s na mieru vyrobenou kuchynskou linkou so silgranitovým drezom a batériou. V kuchynskej linke sú zabudované spotrebiče, a to rúra, varná doska, odsávač pár, umývačka riadu a práčka. K dispozícii je aj kombinovaná chladnička s mrazničkou. Jedálenská časť je zariadená jedálenským stolom s 2 stoličkami, nasvietená je stropným svietidlom.

Z obývacej izby je priamy vstup na balkón orientovaný do vnútrobloku - uzavretého spoločného dvora, na ktorom je funkčné detské ihrisko s preliezkami a húpačkami. V spálni sa nachádza manželská posteľ s matracom, nočné stolíky s lampami, komoda a vstavaná skriňa roll door, ktorá ponúka veľkorysý úložný priestor. Zo spálne je taktiež priamy vstup na balkón.

Lokalita Slnečnice - Zóna Mesto v Petržalke ponúka vysokú kvalitu moderného mestského bývania s bohatou občianskou vybavenosťou v kontakte s prírodou. Cez nákupný bulvár pri bytovom dome je dostupné nákupno-zábavné centrum s gastro zónou Slnečnice Market a Trch s prevádzkami rozličného druhu (potraviny, dorgéria, lekáreň, nábytok, elektro, kaviarne, široká ponuka gastro prevádzok). V blízkosti sú aj zastávky MHD.

Neďaleko bytového domu sa nachádzajú školy, škôlky, univerzita, zdravotné zariadenia, nemocnica, kostol, divadlá, parky, reštaurácie, cukrárne, bary, fitness centrá a ďalšie prevádzky a služby. Pre oddych a relax ponúka táto zóna Petržalky veľa zelene a pestré možnosti využitia ako napr. petržalsku hrádzu pre bicyklovanie a korčuľovanie, jazero Dražiak a mŕtve rameno Dunaja, tenisové kurty, dostihovú dráhu a iné možnosti pre kvalitný a plnohodnotný život.

Dopravná dostupnosť na všetky smery je výborná. Vyznačuje sa rýchlym prístupom do centra mesta a výborným napojením na diaľnicu na všetky smery Brno, Viedeň, Budapešť aj Trnava.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska