Pribinova, Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I

2-izbový byt s výhľadom na Dunaj v Eurovea Riverside

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 2-izbový byt
  • Úžitková plocha 37 m2

Informácie o ponuke č. 1002

Ponúkame exkluzívne na prenájom útulný 2-izbový byt v Eurovea Riverside. Nachádza sa na 4. poschodí s výhľadom na rieku Dunaj a Námestie M. R. Štefánika. 

Byt je kompletne zariadený a klimatizovaný. Energetický certifikát budovy: B.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

V byte je zavedený vysokorýchlostný internet a TV. Do bytu vedú bezpečnostné vstupné dvere a k dispozícii je videovrátnik. Na podlahe je dlažba a okná sú s hliníkovým rámom a inštalovanými žalúziami. 

Kuchynská linka má zabudovené spotrebiče (chladničku s mrazničkou, umývačku riadu, sklokeramickú varnú dosku a elektrickú rúru. Kuchyňa je kompletne vybavená kuchynským riadom. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, umývadlo so skrinkou a toaleta. V byte je k dispozícii práčka a sušička. V spálni je vstavaná skrina s veľkým úložným priestorom.

K bytu je možné prenajať garážové státie, ktoré sa nachádza pod bytom v rezidentskej časti, za 200 € / mesiac.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
riaditeľ spoločnosti a realitný agent, Róbert Posolda, RSc.
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska