Jaskový rad, Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III

3-izbový byt v rodinnom dome na Jaskovom rade v Bratislave

Cena: 750 €/mesiac
Energie
100 €/mesiac
  • Prenájom 3-izbový byt
  • Podlažie 2
  • Energetický certifikát Nemá
  • Úžitková plocha 90 m2

Informácie o ponuke č. 1023

Ponúkame exkluzívne na prenájom moderný 3-izbový byt s veľkou terasou a v obľúbenej lokalite Bratislavy, Jaskový rad. K bytu je možné prenajať aj dve parkovacie stojiská vo dvore pred bytom a terasou.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt ponúka príjemnú atmosféru. Nachádza sa v ňom nový nábytok, televízia s internetom, klimatizácia a ďalšie technológie, ktoré spríjemňujú pokojné bývanie.

Byt pozostáva z troch samostatných obytných miestností. Dve spálne a obývacia miestnosť, ktorá môže tiež poslúžiť ako spálňa. Kuchyňa je moderne zariadená so zabudovanými spotrebičmi. Na chodbe je samostatné WC, technická miestnosť a kúpeľňa so sprchovým kútom s WC. V sprche je nainštalovaný sedák na sedenie a aj vlhkomer, ktorý automaticky spúšťa odvetrávanie vlhkosti / pary. Obe WC sú automaticky odvetrávané. V byte sú nové plastové okná so sieťkami a žalúziami. Každá miestnosť bytu je plne klimatizovaná. Všetky hlavné svietidlá je možné regulovať priamo na vypínači.

K dispozícií je aj veľká 30 m2 slnečná terasa, ktorá sa nachádza pod bytom. Záujemcu poteší aj výhľad na Slavín a okolie.

Byt sa nachádza v tesnej blízkosti Kramárov, hlavnej vlakovej stanice a len pár minút od bytu sa nachádza Kamzík. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Školy, škôlky, potraviny, pošta, nemocnica. Do centra mesta je to na skok. Rýchla dostupnosť je aj smerom na hlavné cestné ťahy a diaľničný obchvat.

Prenajať je možné dve parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú na pozemku pred bytom, vo dvore za posuvnou bránou vo dvore. 

Na budovu nebol vyhotovený energetický certifikát.

Cena za nájom je 750 €/mesiac. Energie a služby sú v cene 100 € /mesiac a cena za jedno parkovacie státie je 100 € / mesiac. 

Celková cena nájmu: 

  • 850 € s energiami a bez parkovacích stojísk
  • 950 € s energiami a jedným parkovacím stojiskom
  • 1000 € s energiami a dvomi parkovacími stojiskami

Zábezpeka je vo výške jednomesačného nájmu. Zvieratá v byte nie sú povolené. Províziu hradí majiteľ nehnuteľnosti, nie záujemca o nájom.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
riaditeľ spoločnosti a realitný agent, Róbert Posolda, RSc.
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska