Javorová, Dunajská Lužná, okres Senec

Predaj 2-izbového bytu v Dunajskej Lužnej

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 4
  • Počet podlaží 4
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 57,34 m2

Informácie o ponuke č. 1119

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný a útulný 2-izbový byt v novostavbe na Jarovovej ulici v obci Dunajská Lužná, okres Senec. Byt sa nachádza na 3. poschodí z 3 v bytovom dome s výťahom v novovybudovanej lokalite. Orientácia bytu je na juhozápad.

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku, videoprehliadku, fotografie a ďalšie informácie o byte, ktoré sa nachádzajú nižšie v texte.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Dispozícia tohto 2-izbového bytu pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, kúpeľne s WC, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou a z lodžie. Celková podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva bez plochy lodžie je 57,34 m2. K bytu patrí lodžia s výmerou 4,03 m2. Pivnica o výmere 0,99 m2, ktorá je príslušenstvom bytu, sa nachádza na poschodí vedľa bytu.

K bytu prislúcha aj vonkajšie parkovacie státie s výmerou 12,56 m2, ktoré je umiestnené pred bytovým domom. Kúpou sa nadobúda aj spoluvlastnícky podiel na zastavaných pozemkoch bytovým domom a tiež na priľahlých pozemkoch.

Byt je moderne zariadený a predáva sa aj s nábytkom a kuchynskými vstavanými spotrebičmi (indukčná varná doska, digestor, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu) ďalej aj s voľne stojacou kombinovanou chladničkou s mrazničkou a práčkou. V byte zostávajú aj svietidlá, vybavenie kúpeľne a WC.

Vo vstupnej chodbe bytu sa nachádza domový telefón, botníková skrinka, zrkadlo a priestranná skriňa roll door, kde v jednej časti je umiestnená aj automatická práčka. V spálni sú veľké skrine, manželská posteľ a nábytok. Obývacia miestnosť je priestranná a výborne presvetlená, vchádza sa z nej na lodžiu. Vybavená je rohovou sedačkou, konferenčným stolíkom a nábytkovou stenou.

Kuchyňa, ktorá je prepojená s obývacou izbou, je moderná a praktická s príjemným sedením v jedálenskej časti. Kuchynská linka so zabudovanými vstavanými spotrebičmi je vyrobená na mieru. Kúpeľňa je spojená s toaletou. Nachádza sa v nej vaňa a veľké umývadlo s nábytkom. Použité sú kvalitné a moderné materiály. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné.

V byte sú osadené plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Podlahové krytiny v byte sú kombinované, použité sú laminátove podlahy a dlažba. V celom byte je zavedené elektrické podlahové kúrenie Fenix s možnosťou samostatnej regulácie pre každú miestnosť.

V bytovom dome a do bytu je zavedený optický internet. Kolaudovaný bol v roku 2017 a energetický certifikát bytového domu je v triede B. Mesačné náklady spojené s bývaním pre 3 osoby sú v sume cca 100 EUR. Pri bytovom dome sa nachádza privátne detské ihrisko s preliezkami, ktoré je oplotené a dostupné iba pre obyvateľov štyroch vchodov bytového domu.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, a to: obchody, služby, nákupné centrum Coop Center, materské školy, základná škola, základná umelecká škola, reštaurácie, pošta, banka, zdravotné stredisko, fitness centrum. Taktiež výborné možnosti pre oddych a športové vyžitie, ako napríklad: tenisový klub, bedminton, lukostreľba, Bmx dráha, cyklochodník na hrádzi, štrkové jazerá Veľké a Nové Košariská, náučný chodník Dobré jablká a aj možný sezónny samozber jabĺk a jahôd.

V obci Dunajská Lužná premáva medzimestská autobusová doprava. Vlaková doprava sa nachádza cca 5 km v Nových Košariskách. Výhodou je nová rýchlostná cesta R7 s napojením na diaľničný obchvat Bratislavy, čo výrazne skracuje dobu cestovania autom. Dostupnosť autom do Bratislavy je aktuálne v trvaní cca 20-30 minút, v závislosti od času, v ktorom cestujete. 

Autom dostupné do desiatok minút neďaleko lokality sa nachádzajú napríklad aj športový a voľnočasový rezort X-Bionic Sphere (11 min.), múzeum moderného umenia Danubiana Meulensteen Art Museum (36-50 min.) a Vodné dielo Gabčíkovo (28 min.).

Kúpu tohto 2-izbového bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska