Lachova, Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V

Pekný veľký byt na Lachovej v Petržalke

Cena: Predané
  • Predaj 4-izbový byt
  • Podlažie 3
  • Počet podlaží 9
  • Úžitková plocha 80 m2

Informácie o ponuke č. 1018

Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt s lodžiou, prerobený na 3-izbový. Jednoduchým domurovaním priečky je možné z neho spraviť plnohodnotný 4-izbový byt. Byt sa nachádza na 3. nazdemnom podlaží / 2. poschodí s výťahom.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianská vybavenosť. Školy, škôlky, pošta, obchody, mestská hromadná doprava. V okolí domu je zeleň a pekný park. Rýchla dostupnosť do mesta a na diaľničný obchvat, na všetky smery z Bratislavy, je tiež veľkou výhodou kúpy tohto bytu.

Byt bol modernizovaný pred 20 a 10 rokmi, v súlade so stavebným povolením. Vymenené sú aj stúpačky a elektroinštalácia. K bytu prislúcha pivničná kobka o výmere 1,35 m2.

Mesačné náklady na bývanie pre 4 člennú rodinu sú cca 220 € - 250 € vrátane energií. V dome je možné využívať aj kočikáreň, ktorú využívajú celkom tri rodiny, vrátane majiteľa tohto bytu.

K bytu je vyhotovený znalecký posudok a kúpu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska