Lachova, Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V

Pekný veľký byt na Lachovej v Petržalke

Cena: Predané
  • Predaj 4-izbový byt
  • Úžitková plocha 80 m2

Informácie o ponuke č. 1018

Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt s lodžiou, prerobený na 3-izbový. Jednoduchým domurovaním priečky je možné z neho spraviť plnohodnotný 4-izbový byt. Byt sa nachádza na 3. nazdemnom podlaží / 2. poschodí s výťahom.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianská vybavenosť. Školy, škôlky, pošta, obchody, mestská hromadná doprava. V okolí domu je zeleň a pekný park. Rýchla dostupnosť do mesta a na diaľničný obchvat, na všetky smery z Bratislavy, je tiež veľkou výhodou kúpy tohto bytu.

Byt bol modernizovaný pred 20 a 10 rokmi, v súlade so stavebným povolením. Vymenené sú aj stúpačky a elektroinštalácia. K bytu prislúcha pivničná kobka o výmere 1,35 m2.

Mesačné náklady na bývanie pre 4 člennú rodinu sú cca 220 € - 250 € vrátane energií. V dome je možné využívať aj kočikáreň, ktorú využívajú celkom tri rodiny, vrátane majiteľa tohto bytu.

K bytu je vyhotovený znalecký posudok a kúpu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska