Pribinova, Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II

2-izbový mezonet s výhľadom na Dunaj v Eurovea Riverside

Cena: Prenajaté
  • Prenájom Mezonet
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 6
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 53.53 m2

Informácie o ponuke č. 1000

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku alebo video tohto 2-izbového mezonetového bytu, ktorý sa nachádza v Eurovea Riverside - Eurovea City. K mezonetu je možné prenajať až 2 garážové státia a pivničnú kobku.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Mezonet má výmeru 53,5 m2 a pivničná kobka, ktorá je umiestnená priamo za za garážovým stojiskom v rezidentskej garáži.

Mezonet sa nachádza na 1. poschodí s výhľadom na Dunaj a promenádu. Pozostáva z chodby, kúpeľne s vaňou a toaletou, obývacej izby spojenej s kuchynským kútom, ktorý je vybavený spotrebičmi a oddelenou spálňou umiestnenou na poschodí. Mezonet je kompletne zariadený, je príjemne presvetlený veľkou hliníkovou okennou konštrukciou po celej jednej stene s francuzskym balkónom. Orientovaný je na juh.

Bytový dom má energetický certifikát: B.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
riaditeľ spoločnosti a realitný agent, Róbert Posolda, RSc.
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska