Pribinova, Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II

2-izbový mezonet s výhľadom na Dunaj v Eurovea Riverside

Cena: Prenajaté
  • Prenájom Mezonet
  • Úžitková plocha 53.53 m2

Informácie o ponuke č. 1000

Ponúkame exkluzívne na prenájom 2-izbový mezonet v Eurovea Riverside s výhľadom priamo na Dunaj. K bytu je možné prenajať parkovacie státie a pivničnú kobku. Mezonet má výmeru bytu je 53,5 m2, pivničná kobka 8 ma je umiestnená priamo za parkovacím stojiskom v rezidentskej garáži. 

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Mezonet sa nachádza na 1. poschodí s výhľadom na Dunaj a promenádu. Byt pozostáva z chodby, kúpeľne s vaňou a toaletou, obývacej izby spojenej s kuchynským kútom, ktorý je vybavený spotrebičmi a oddelenou spálňou umiestnenou na poschodí. Byt je kompletne zariadený. Mezonet je príjemne presvetlený veľkou hliníkovou okennou konštrukciou po celej jednej stene s francuzskym balkónom. Orientovaný je na juh.

Bytový dom má energetický certifikát: B.

Možnosť prenajať garážové miesto a pivničnú kobku za 200 € / mesiac.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
riaditeľ spoločnosti a realitný agent, Róbert Posolda, RSc.
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska