Račianska, Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III

2-izbový byt v Urban Residence

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 2-izbový byt
  • Podlažie 5
  • Počet podlaží 8
  • Energetický certifikát A
  • Úžitková plocha 47,44 m2

Informácie o ponuke č. 1059

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku tohto 2-izbového bytu, ktorý ponúkame exkluzívne na prenájom. Nachádza sa vo vyhľadávanej novostavbe Urban Residence na Račianskej ulici v Bratislave.

3D virtuálna prehliadka

Celková výmera plochy bytu je 47,44 m2. K bytu prináleží priestranná lodžia s výmerou 9,12 m2, orientovaná do vnútrobloku s možnosťou odpočinku a pozorovania východu slnka. K bytu prislúcha pivnica, ktorú je možné sprístupniť. Byt sa nachádza na 5. nadzemnom podlaží z celkových 8. nadzemných podlaží.

K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto v podzemnej garáži, sprístupnené pomocou vstupovej karty. V bytovom dome sa nachádza taktiež práčovňa, ktorej služby je možné plne využívať.

Obývacia izba prepojená s priestrannou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. V chodbe sa nachádza vstavaná skriňa s výborným úložným priestorom a veľký šatník vybavený výborným úložným priestorom. Spálňa vás tiež poteší priestranným úložným priestorom vo vstavaných skriniach. Kúpeľňa s rohovou vaňou a samostatnou toaletou s umývadlom.

Byt je orientovaný na východ, zariadený klimatizačnou jednotkou Daikin, ktorá v letných mesiacoch zabezpečí príjemnú atmosféru.

Urban Residence je svojou polohou ideálnym dostupným miestom, z ktorého sa všade dostanete za pár minút. Do centra mesta prejdete pešo za 10 minút, na nákupy či na plaváreň sa dostanete za 5 minút a na výlet na Kolibu alebo do Karpát je to zhruba 20 minút. Lokalita je pohodlne dostupná pešo, mestskou dopravou a priamo z domu môžete vďaka novej cyklotrase vyraziť aj na bicykli.

V blízkosti Urban Residence nájdete všetko, čo potrebujete k životu. Je tu niekoľko nákupných centier, mestská plaváreň, poliklinika, základná škola a škôlka, dve vlakové stanice, lekárne, mestské záhrady aj zimný štadión.

Mesačné nájomné je 600 € vrátane parkovacieho stojiska. Energie sú 150 € na maximálne dve osoby. Celkové mesačné nájomné, vrátane energií a parkovacieho stojiska je 750 €

Províziu 750 € za sprostredkovanie prenájmu a právny servis hradí záujemca o nájom.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Kristína Posoldová, RSc., finančný a realitný agent v Bratislave
Kristína Posoldová, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska