Landererova, Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I

2-izbový byt v Panorama Towers - Eurovea City

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 2-izbový byt
  • Podlažie 16
  • Počet podlaží 34
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 53,55 m2

Informácie o ponuke č. 1001

Ponúkame exkluzívne na prenájom zariadený 2-izbový byt v Panorama Towers - Eurovea City. Byt sa nachádza vo veži č.1 na 15. poschodí z 33, so 4 rýchlovýťahmi. Pozrite si našu videorehliadku alebo 3D virtuálnu prehliadku a kontaktujte nášho realitného agenta.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt je čistý, vymaľovaný, kompletne zariadený s novoinštalovanou klimatizáciou v obývacej miestnosti a v spálni. Orientovaný je na juhozápad s panoramatickým výhľadom.

Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi: indukčná varná doska, digestor, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou a umývačka riadu. Nachádza sa v nej aj potrebné kuchynské vybavenie. Práčka je umiestnená v kúpeľni. V obývacej miestnosti sa nachádza Smart 3D TV a do bytu je zavedený vysokorýchlostný internet s TV. V spálni je umiestnená manželská posteľ s rozmermi 180 x 200, vybavená perinami a posteľnou bielizňou. V byte je k dispozícii aj príslušenstvo, ako napr. sušiak na prádlo, žehlička, žehliaca doska, vysávač.

Novostavba Panorama Towers je lokalizovaná v bratislavskej mestskej časti Staré Mesto, ktorá spadá do novovybudovaného downtownu s výbornou dostupnosťou na všetky smery. Kolaudovaná bola v roku 2016. Na prízemí bytového domu sa nachádza recepcia s 24-hodinovou prevádzkou, 7 dní v týždni. Bytový dom disponuje kamerovým systémom a strážnou službou.

Bytový dom Panorama Towers s pôvodným názvom Panorama City bol ocenený hlavnou cenou v súťaži Stavba roka 2016. Energetický certifikát budovy: B.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, MHD, škôlky, školy, nové SND, Univerzita Komenského, reštaurácie, kiná, zelený park a nábrežná promenáda). Tiež bohaté možnosti pre oddych, kultúrne i športové vyžitie. V jej tesnej blízkosti sa nachádza obľúbená nákupná galéria Eurovea.

Mesačné nájomné s 1 parkovacím stojiskom je vo výške 740 EUR. Energie, vrátane internetu a TV sú vo výške 160 EUR/mesačne, na maximálne dve osoby. Celkové mesačné nájomné, vrátane energií a 1 parkovacieho stojiska je 900 EUR.

Mesačné nájomné s 2 parkovacími stojiskami umiestnenými vedľa seba je vo výške 840 EUR. Energie, vrátane internetu a TV sú vo výške 160 EUR/mesačne, na maximálne dve osoby. Celkové mesačné nájomné, vrátane energií a dvoch parkovacích stojísk je 1 000 EUR.

Požadovaná peňažná zábezpeka na obdobie nájmu je vo výške 1500 EUR.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska