Landererova, Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I

2-izbový byt v Panorama Towers - Eurovea City

Cena: 650 €/mesiac
Energie
150 €/mesiac
  • Prenájom 2-izbový byt
  • Úžitková plocha 53.55 m2

Informácie o ponuke č. 1001

Ponúkame exkluzívne na prenájom 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj v Panorama Towers - Eurovea City vo veži 1 na 15. poschodí z 33. Úžitková plocha bytu má výmeru 53,55 m2 vrátane pivničnej kobky 2,36 m2. Byt disponuje aj lodžiou o výmere 5,88 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Orientácia bytu je na juhozápad s panoramatickým výhľadom. Byt je vymaľovaný, kompletne zariadený s novoinštalovanou klimatizáciou v obývacej miestnosti a spálni.

Novostavba sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Staré Mesto a bola kolaudovaná v roku 2016. Bytový dom bol ocenený hlavnou cenou v súťaži Stavba roka 2016. 

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, MHD, reštaurácie, bary, nové SND, kiná, zelený park a nábrežná promenáda), bohaté možnosti pre oddych, kultúrne i športové vyžitie. V jej tesnej blízkosti sa nachádza obľúbená nákupná galéria Eurovea.

Cena mesačného nájmu:

  • Byt 650 € + energie 150 € = 800 €
  • K bytu je možné prenajať: jedno garážové stojisko za 120 € alebo dve garážové stojiská za 200 €.
  • Nájomné celkom bez garážových stojísk 800 €, s jedným garážovým stojiskom 920 €, alebo 1.000 € s 2 garážovými stojiskami.

Depozit predstavuje dvojmesačné nájomné, vrátane energií. Byt nebol používaný od 1.2.2020 a je ihneď k dispozícii.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
riaditeľ spoločnosti a realitný agent, Róbert Posolda, RSc.
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti.

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska