Bodrocká, Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II

Predaj 4-izbového bytu v Podunajských Biskupiciach

Cena: 184 900 €
Úver 80%
od 663 € mesačne
 • Predaj 4-izbový byt
 • Podlažie 3
 • Počet podlaží 4
 • Energetický certifikát nemá
 • Úžitková plocha 83 m2

Informácie o ponuke č. 1219

Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt na Bodrockej ulici č. 9 v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice. Pozrite si virtuálnu prehliadku, videoprehliadku, fotografie a ďalšie informácie o byte, ktoré sa nachádzajú nižšie v texte. Následne kontaktujte nášho realitného agenta, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku bytu.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt sa nachádza na 3. poschodí v 4-poschodovom panelovom bytovom dome bez výťahu. Situovaný je na severozápad a juhovýchod. Pozostáva zo 4 obytných miestností a príslušenstva, ktorým je predsieň (hala), kúpeľňa, WC, lodžia o výmere 4 m2 a pivnica s výmerou 2,38 m2, nachádzajúca sa na prízemí bytového domu. Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva a bez plochy lodžie je 79 m2. Celková užitková plocha bytu vrátane príslušenstva a lodžie je 83 m2.

Byt bol postupne rekonštruovaný a modernizovaný:

 • úpravy vnútorných povrchov - hladké vápennaté omietky opatrené maľbou a sadrokartónový podhľad v predsieni;
 • vnútorné keramické obklady v kúpeľni a WC;
 • drevené dýhové interiérové dvere posuvné a otváravé s obložkovými zárubňami;
 • na podlahy boli položené laminátové parkety a keramická dlažba;
 • nová elektroinštalácia v byte - svetelné a zásuvkové obvody (realizované čiastočne, tzn. okrem 1 obytnej miestnosti);
 • vlastný elektrický bojler na ohrev vody s objemom 80 litrov umiestnený v miestnosti WC pod stropom;
 • plastové okná, interiérové žalúzie, sieťky proti hmyzu, exteriérové rolety a zasklenie lodžie;
 • vstavané skrine v predsieni a izbe.

Byt je priestranný a jeho dispozícia dotvára harmonický a útulný domov. Z predsiene bytu je prístup do skoro všetkých izieb a príslušenstva bytu, do 3 izieb, kúpeľne, WC a úzkou halou vedúcou do kuchyne. Do obývacej izby vstúpite z chodby aj z kuchyne. Obývacia izba je priechodná izba, cez ktorú sa dostanete do spálne so zasklenou lodžiou. Na lodžii sú zavedené stropné svietidlá a elektrické zásuvky.

Mesačné náklady na bývanie pre 3 osoby sú do 230 EUR. Správcom bytového domu je Bytový podnik Podunajské Biskupice. Bytový dom má dva vchody, jeden ku komunikácii a druhý do dvora bytového domu ku garážam. Nachádza sa v ňom celkovo 8 bytových jednotiek, po 2 bytové jednotky na každom poschodí, prístupné po schodisku bytového domu. Stúpacie rozvody vody a kanalizácie bytového domu boli menené v roku 2017. Energetický certifikát k bytovému domu nebol vydaný.

Bytový dom sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou - obchody a obchodné centrum, služby, pošta, banky, materské školy, základné aj stredné školy, miestna knižnica, zdravotné stredisko, lekárne, reštaurácie, kaviarne aj zmrzlináreň. Zástavka MHD sa nachádza v pešej dostupnosti bytového domu s výborným napojením mestskej dopravy na všetky smery. Dopravné spojenie automobilom s centrom mesta je cca 14 min. v závislosti od dopravnej situácie. Parkovanie pri bytovom dome je bezproblémové.

Vedľa bytového domu sa nachádza detské ihrisko i zeleň a v dosahu sú napríklad hokejbalové ihrisko, Pumptracková dráha, bejzbalové ihrisko, basketbalové ihrisko, tenisové kurty, jazdecká škola, Malodunajská cyklotrasa, Lesopark Vrakuňa a rozhľadňa. Všetko potrebné pre plnohodnotné bývanie a relax máte len na skok od bytového domu.

Spolu s bytom sa nadobúda aj spoluvlastnícky podiel k pozemkom zastavaným bytovým domom. Kúpu tohto 4-izbového bytuje možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes a dohodnite si osobnú obhliadku bytu.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska