Ing. Ivan Cirbus

finančný agent

Adresa kancelárie

 Murgašova 1407/3, 040 01 Košice
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Moje 25 ročné pôsobenie v bankovníctve a z toho posledných 12 rokov v oblasti poskytovnania a následne sprostredkovania úverov, je mojou veľkou devízou. Moji spokojní klienti sú pre mňa veľkou odmenou. Je to výborný pocit, keď ma klienti odporúčajú aj v čase, keď ich hypotéku ešte riešim. Zrejme sú maximálne spokojný s mojim proklientským prístupom.

Som ten typ človeka, ktorý sa nevzdáva a ktorý hľadá riešenia, ako to ide. Ak aj vy potrebujete vyriešiť úver na bývanie, refinancovanie alebo konsolidáciu, som tu pre vás. Kontaktujte ma a ja spravím všetko potrebné pre získanie úveru s najvýhodnejšími možnými podmienkami. Ušetrím vám čas aj peniaze, zatiaľ čo vy sa budete môcť venovať vašim aktivitám.

Tiež vám odporúčam pozrieť si našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Ing. Ivan Cirbus, finančný agent v Košiciach
Ing. Ivan Cirbus
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska