Ing. Ivan Cirbus

finančný agent

Adresa kancelárie

 Murgašova 1407/3, 040 01 Košice
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Moje 25 ročné pôsobenie v bankovníctve a z toho posledných 12 rokov v oblasti poskytovnania a následne sprostredkovania úverov, je mojou veľkou devízou. Moji spokojní klienti sú pre mňa veľkou odmenou. Je to výborný pocit, keď ma klienti odporúčajú aj v čase, keď ich hypotéku ešte riešim. Zrejme sú maximálne spokojný s mojim proklientským prístupom.

Som ten typ človeka, ktorý sa nevzdáva a ktorý hľadá riešenia, ako to ide. Ak aj vy potrebujete vyriešiť úver na bývanie, refinancovanie alebo konsolidáciu, som tu pre vás. Kontaktujte ma a ja spravím všetko potrebné pre získanie úveru s najvýhodnejšími možnými podmienkami. Ušetrím vám čas aj peniaze, zatiaľ čo vy sa budete môcť venovať vašim aktivitám.

Tiež vám odporúčam pozrieť si našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Ing. Ivan Cirbus, finančný agent v Košiciach
Ing. Ivan Cirbus
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska