Ing. Katarína Posoldová, RSc.

prevádzková riaditeľka

Adresa kancelárie

 Pribinova 30, 811 09 Bratislava
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

V našej spoločnosti dbáme na korektný a proklientský prístup. Prvoradé je riešenie požiadaviek klientov k ich spokojnosti, a preto spokojný a šťastný klient je pre nás tou najväčšou odmenou.

Vyštudovala som Bankovní institut vysoká škola študijný odbor Bankovní manažment a tiež študijný odbor Finance v programe Ekonomika a Management.

Môj profesný život je zameraný na oblasť obchodu, financií a nehnuteľností. Pracovala som v dvoch bankových inštitúciách pôsobiacich na slovenskom bankovom trhu, ktoré sa radia medzi najväčšie bankové subjekty.

Neskôr som vstúpila do spoločnosti AGENT.SK, s. r. o. (s pôvodným názvom Smart Brokers s.r.o.) v ktorej zastávam riadiacu funkciu. Zároveň som obchodnou partnerkou a konateľkou spoločnosti.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Ing. Katarína Posoldová, RSc., prevázdková riaditeľka AGENT.SK, s. r. o.
Ing. Katarína Posoldová, RSc.
Pošlite mi správu
Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska