Ing. Miriam Bolješiková

finančný agent

Adresa kancelárie

 Pribinova 30, 811 09 Bratislava
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Každý úver je niečím špecifický, preto aj k požiadavkám klientov pristupujem individuálne.

Ak chcete vyriešiť hypotéku bez zbytočných komplikácií, nestrácajte čas porovnávaním, hľadaním a zisťovaním podmienok v bankách. Spravím to za vás.

Pomôžem vám s výberom najlepšieho a najvhodnejšieho úveru, potrebnými podkladmi, komunikáciou s bankou až po vybavenie katastra či riešenie záležitostí s predajcom nehnuteľnosti. Zrýchlim a zjednoduším proces financovania vášho nového bývania alebo iného investičného zámeru.

Dlhoročné skúsenosti nadobudnuté počas mojej práce v bankovom prostredí mi umožňujú lepšie posúdiť riziko, ktoré každý úver so sebou nesie. Tak pre vás nájdem najlepšie podmienky na financovanie vášho bývania, alebo zníženie úverových splátok. Je pre mňa tiež dôležité, aby ste porozumeli jednotlivým krokom, ktoré vedú od podania žiadosti o hypotéku až po jej čerpanie a postupné splácanie.

Odporúčam vám pozrieť si našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Spoločne tak dosiahneme, aby bola aj vaša hypotéka bez prekážok.

Tiež vám odporúčam pozrieť si našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom. Možno v nej nájdete nehnuteľnosť na ktorú vám rada zabezpečím hypotéku.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
finančný agent, Ing. Miriam Bolješíková
Ing. Miriam Bolješiková
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska