Ing. Miriam Bolješiková

finančný agent

Adresa kancelárie

 Pribinova 30, 811 09 Bratislava
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Každý úver je niečím špecifický, preto aj k požiadavkám klientov pristupujem individuálne.

Dlhoročné skúsenosti nadobudnuté počas mojej práce v bankovom prostredí mi umožňujú lepšie posúdiť riziko, ktoré každý úver so sebou nesie. Tak pre vás nájdem najlepšie podmienky na financovanie svojho bývania, alebo zníženie úverových splátok. Je pre mňa tiež dôležité, aby ste porozumeli jednotlivým krokom, ktoré vedú od podania žiadosti o hypotéku až po jej čerpanie a postupné splácanie.

Spoločne tak dosiahneme, aby bola aj vaša hypotéka bez prekážok.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
finančný agent, Ing. Miriam Bolješíková
Ing. Miriam Bolješiková
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska