Michal Galvánek

finančný agent

Adresa kancelárie

 Na bráne 69/6, 010 01 Žilina
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Vo bankovníctve a následne vo finančnom sprostredkovaní sa pohybujem už od roku 2007. Najskôr som pracoval v banke na pozícii hypotekárny špecialista.

Keďže boli moje hypotekárne služby obmedzené produktom iba jednej banky, rozhodol som sa pre spoluprácu so všetkými bankami. Vybral som si tím AGENT.SK (pôvodne Smart Brokers) a to hlavne z dôvodu, že pracujú v ňom ľudia s rovnakým pohľadom na prácu v oblasti finančného sprostredkovnia.

Spokojní klienti sú pre mňa prioritou. Preto ak potrebujete úver na bývanie, refinancovať hypotéku, skonsolidovať vaše finančné záväzky, prípadne úver bez dokladovania účel, kontaktujte ma. Rád vám poradím a pomôžem získať hypotéku s najvýhodnejšími podmienkami.

Tiež vám odporúčam pozrieť si našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Michal Galvánek, finančný agent v Žiline
Michal Galvánek
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska