Mgr. Mariana Gajarová

finančný agent

Adresa kancelárie

 Pribinova 30, 811 09 Bratislava
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Mojou srdcovou záležitosťou sa stalo predovšetkým hypotekárne financovanie. Mám rada ten pocit, keď dokážem klientom splniť sen o novom bývaní. Je to práca, ktorá ma skutočne veľmi baví a napĺňa.

Svoju kariériu v oblasti hypoték som začala budovať už v roku 2007 na pozícii hypotekárny špecialista v ČSOB. Prácu finančného agenta v spoločnosti AGENT.SK vykonávam už od roku 2011. Klientom poskytujem kompletný servis v oblasti úverového financovania a poistenia.

“Tajomstvo úspechu je vedieť niečo, čo iní nevedia”.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
finančný agent, Mgr. Mariana Gajarová
Mgr. Mariana Gajarová
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska