Raková, okres Čadca

Predaj domu v krásnom prostredí obce Raková

Cena: 174 900 €
Úver 80%
od 627 € mesačne
  • Predaj Rodinný dom
  • Počet podlaží 3
  • Energetický certifikát nema
  • Úžitková plocha 149 m2
  • Plocha pozemku 1 478 m2

Informácie o ponuke č. 1220

Ponúkame exkluzívne na predaj  dom s veľkým pozemkom, ktorý sa nachádza v tichej lokalite oblasti Raková-Korcháň, pri okresnom meste Čadca. Dom je vhodný na rekreáciu s možnosťou celoročného bývania. Pozrite si videoprehliadku, fotografie a ďalšie informácie, ktoré nájdete nižšie v popise.

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Tento 2-podlažný dom s podkrovím s úžitkovou plochou 149 m2 a pozemkom o výmere 1478 m2, je osadený do svahu. Postavený bol nad zachovalou klenbovou pivnicou, ktorá teraz slúži ako vinná pivnica a daný do užívania bol v roku 1977. Dom prešiel rekonštrukciou a v roku 2017 bola vymenená strešná krytina z tvarovaného pozinkovaného plechu. V dome boli vymenené aj okná za plastové a dom bol zaizolovaný tepelnou izoláciou - polystyrenom s hrúbkou 50 mm.

Dom disponuje terasou 15,9 m2 ktorá ponúka krásne výhľady na okolitú prírodu. Na 1. nadzemnom podlaží s rozlohou 66,67 m2 sa nachádza vstupná chodba, chodba so schodiskom, kúpeľna spojená s toaletou, kuchyka s veľkým elektrickým sporákom a obývacia izba s krbom. Na 2. nadzemnom podlaží s rozlohou 56,24 m2 sa nachádzajú 2 spálňe. Podlažia sú prepojené drevenými schodmi.

Zo zadnej strany domu sa schádza vstup do murovanej pivnice a zároveň do kotoľne s úžitkovou plochou 26,3 m2. Dom je napojený na verejné rozvody elektriny a vody. Má ustredné teplovodné kúrenie - zdroj vykurovania kotol na tuhé palivo s automatickým podavačom paliva a solárny systém ohrevu úžitkovej vody (fotovoltika). Odpad je riešený odkanalizovaním do vlastnej žumpy.

Okolie domu je neustále udržiavané a upravované s množstvom okrasných drevín a rastlín. Dom sa predáva kompletne zariadený a disponuje vlatným bespečnostným systémom, ktorý slúži na ochranu nehnuteľnosti.

Na pozemku sa nachádzajú daľšie stavby:

  • Garáž 1 o výmere 40,2 m2
  • Garáž 2 o výmere 18,59 m2
  • Altánok 1 o výmere 16,06 m2
  • Altánok 2 o výmere 16 m2
  • Sklad o výmere 8,12 m2.

V tesnej blízkosti domu sa nachádza lyžiarsky vlek a v okolí sa nachádza množstvo turistických chodníkov v krásnej prírode. V meste Čadca, ktoré sa nachádza asi 15 km od domu, nájdete množstvo reštaurácii, kaviarní, poštu, benzínovú pumpu, lekáreň a obchody, ako aj ďalšie prevádzky pre rekreáciu, šport a zábavu, kúpalisko, krytú plaváreň a iné výhody typické pre mestský život.

Kúpu tohto rodinného domu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku domu, ktorú odporúčame.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Tomáš Černecký, RSc.
Tomáš Černecký, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska