Jána Kollára, Čadca, okres Čadca

8-ročný 3-izbový byt v Čadci

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Energetický certifikát Nemá
  • Úžitková plocha 85 m2

Informácie o ponuke č. 1027

Ponúkame na predaj priestranný a vkusne zariadený 3-izbový byt v bytovom dome Rezidencia Martinkov Potok v Čadci.

Byt má podlahovú plochu 85 m2 (pivnica 2 m2) a dva balkóny v celkovej výmere 8,76 m2. Nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží - 1. poschodí bytového domu.

Stavba bola skolaudovaná v jeseni 2010 a byt je užívaný od roku 2012. Vyznačuje sa vysokou kvalitou bývania, v blízkosti centra mesta so všetkou potrebnou občianskou vybavenosťou a zároveň na dosah prírody.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Kombinácia stavebných konštrukcií s nadštandardnými tepelno-technickými vlastnosťami je predpokladom minimalizovania spotreby energie na vykurovanie.

Energetický certifikát budovy je trieda B = nízkoenergetická stavba.

Byt tvorí predsieň, kúpeľňa, WC s technickou časťou bytu, obývacia izba s kuchyňou a detská izba, priestranná spálňa so šatníkom, krytý balkón z obývacej izby, krytý balkón z detskej izby. K bytu patrí pivnica na prízemí bytového domu.

Jedná sa o teplý a slnečný byt s pekným výhľadom. Oknami je byt orientovaný na východnú a severnú stranu. Výhodou sú nízke náklady na energie a služby.

Byt spĺňa požiadavky moderného bývania s vysokým štandardom vybavenia - plastové okná (5 komorové s izolačným dvojsklom, v spálni 7 komorové trojsklá), vstupné bezpečnostné protipožiarné dvere s kamerou (Sherlock), nové interiérové dvere s obložkovou zárubňou, plávajúce podlahy, keramické dlažby a obklady, internetová prípojka a dátové rozvody. Vykurovanie je podlahové prostredníctvom vlastného elektrického kotla s reguláciou priestorovým termostatom. Ohrev vody zabezpečuje vlastný elektrický akumulačný bojler (vymenený v roku 2018).

V byte zostáva kvalitný vstavaný nábytok - vstavaná skriňa v detskej izbe, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, rúra, varná doska, digestor, nevstavaná mikrovlnná rúra). V byte zostáva tiež zariadenie v kúpeľni, zariadenie šatníka, obývacej izbe zostáva biokrb.

Kúpeľňa s WC je vybavená novou sanitou, sprchovacím kútom a na mieru robeným úložným priestorom.

V areáli bytového domu sa nachádza detské ihrisko, zriadený je prístrešok pre kontajnery komunálneho odpadu. V bytovom dome je v spoločných priestoroch nainštalovaný kamerový systém.

Všetko uvedené vybavenie a zariadenie vrátane parkovacieho státia v areáli bytového domu je v cene bytu. Byt nevyžaduje žiadne ďalšie investície.

Kúpu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Uvedená cena je vrátane provízie, katastrálnych a notárskych poplatkov, spojených s prevodom nehnuteľnosti.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska