Oščadnica, okres Čadca

Priestranný rodinný dom s krásnou záhradou v Oščadnici

Cena: Predané
 • Predaj Rodinný dom
 • Počet podlaží 2
 • Úžitková plocha 176,96 m2
 • Zastavaná plocha 118,33 m2
 • Plocha pozemku 743 m2

Informácie o ponuke č. 1068

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej lokalite obce Oščadnica.

Dom je situovaný na rovinatom slnečnom a pekne upravenom pozemku o rozlohe 743 m2. Výmery rodinného domu: prízemie 118,33 m2, poschodie 58,63 m2, spolu 176,96 m2.

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Obec Oščadnica sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou a atraktívnym prostredím kysuckej prírody. Nachádzajú sa tu obchody, supermarket, lekári, služby, základná a materská škola. Bezproblémové je dopravné spojenie na Čadcu a Žilinu. Okolie ponúka skvelé príležitosti na šport, turistiku, či hubárčenie.

Základné vlastnosti domu:

            • kolaudácia domu v roku 2011, prístavba v roku 2015;
            • výmery: prízemie 118,33 m2, poschodie 58,63 m2, spolu 176,96 m2 plocha pozemku: 743 m2;
            • inžinierske siete: verejný vodovod, elektrina – trojfázový istič, ČOV, príprava na kanalizáciu, ktorá je v obci vo výstavbe;
            • murivo – tvárnice Porfix + izolácia polystyrén 100 mm, omietka, v prístavbe drevená sendvičová konštrukcia s vnútorným a vonkajším dreveným obkladom;
            • strešná krytina pozinkovaný plech;
            • telekomunikačná prípojka: internet, vlastný satelit;
            • vykurovanie: elektrické s priamo-vykurovacími telesami v kombinácii s krbom na drevo a elektrickým krbom v obývacej izbe, ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler;
            • energetická trieda: na budovu nebol vyhotovený energetický certifikát;
            • bezpečnosť: interiérový zabezpečovací systém;
            • vedľajšie stavby: priestranný altánok je spojený s krytým parkovacím miestom a skladom na drevo, ďalšie parkovacie stojisko je zriadené vedľa prístupovej cesty;
            • mesačné náklady na energie sú 150 € pre 5-člennú rodinu.

            Na prízemí dvojpodlažného rodinného domu sa nachádza predsieň so vstupom do komory, chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa s jedálňou a krbom, priestranná obývacia izba, krytá terasa a sklad s technickou časťou domu. Kuchynská linka je vybavená sklokeramickou varnou platňou, elektrickou rúrou, vstavanou chladničkou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou a digestorom.

            Poschodie domu tvoria spálňa a dve detské izby. Nachádza sa tu tiež výstup do podkrovného priestoru, ktorý slúži ako odkladací priestor.

            V záhrade sa nachádza priestranný altán spojený s krytým parkovacím miestom a skladom na drevo. Altán je ako stvorený na spoločné posedenia, grilovačky, či gulášovky. Vybavený je dreveným posedením, výčapným zariadením, krbom, plynovým grilom a kotlíkom na guláš. Už sa len pohodlne usadiť, vychutnávať si pripravené dobroty a počúvať okolo tečúci potôčik.

            Pocit súkromia a príjemného prostredia dotvára vkusne upravené okolie domu a záhradníkom udržiavaná záhrada. Celý pozemok je oplotený.

            Dom sa predáva kompletne zariadený, vrátane elektroniky, profesionálnej čističky vzduchu, kosačiek, vybavenia altánu, dreva na dve zimy a mnoho ďalších vecí. Len sa nasťahovať a bývať.

            Po dohode je možné kúpiť dom aj bez zariadenia.

            Kúpu nehnuteľnosti je možné financovať hypotékou, ktorú Vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Uvedená cena zahŕňa všetky náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky.

            Mám záujem
            o túto nehnuteľnosť
            finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
            Mgr. Róbert Kubala, RSc.
            Napísať správu agentovi

            Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

            Výber podobných nehnuteľností

            Máte záujem o túto
            nehnuteľnosť?
            AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

            Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
            logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska