Oščadnica, okres Čadca

Priestranný rodinný dom s krásnou záhradou v Oščadnici

Cena: Rezervované
 • Predaj Rodinný dom
 • Počet podlaží 2
 • Úžitková plocha 176,96 m2
 • Zastavaná plocha 118,33 m2
 • Plocha pozemku 743 m2

Informácie o ponuke č. 1068

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej lokalite obce Oščadnica.

Dom je situovaný na rovinatom slnečnom a pekne upravenom pozemku o rozlohe 743 m2. Výmery rodinného domu: prízemie 118,33 m2, poschodie 58,63 m2, spolu 176,96 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Obec Oščadnica sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou a atraktívnym prostredím kysuckej prírody. Nachádzajú sa tu obchody, supermarket, lekári, služby, základná a materská škola. Bezproblémové je dopravné spojenie na Čadcu a Žilinu. Okolie ponúka skvelé príležitosti na šport, turistiku, či hubárčenie.

Základné vlastnosti domu:

            • kolaudácia domu v roku 2011, prístavba v roku 2015;
            • výmery: prízemie 118,33 m2, poschodie 58,63 m2, spolu 176,96 m2 plocha pozemku: 743 m2;
            • inžinierske siete: verejný vodovod, elektrina – trojfázový istič, ČOV, príprava na kanalizáciu, ktorá je v obci vo výstavbe;
            • murivo – tvárnice Porfix + izolácia polystyrén 100 mm, omietka, v prístavbe drevená sendvičová konštrukcia s vnútorným a vonkajším dreveným obkladom;
            • strešná krytina pozinkovaný plech;
            • telekomunikačná prípojka: internet, vlastný satelit;
            • vykurovanie: elektrické s priamo-vykurovacími telesami v kombinácii s krbom na drevo a elektrickým krbom v obývacej izbe, ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler;
            • energetická trieda: na budovu nebol vyhotovený energetický certifikát;
            • bezpečnosť: interiérový zabezpečovací systém;
            • vedľajšie stavby: priestranný altánok je spojený s krytým parkovacím miestom a skladom na drevo, ďalšie parkovacie stojisko je zriadené vedľa prístupovej cesty;
            • mesačné náklady na energie sú 150 € pre 5-člennú rodinu.

            Na prízemí dvojpodlažného rodinného domu sa nachádza predsieň so vstupom do komory, chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa s jedálňou a krbom, priestranná obývacia izba, krytá terasa a sklad s technickou časťou domu. Kuchynská linka je vybavená sklokeramickou varnou platňou, elektrickou rúrou, vstavanou chladničkou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou a digestorom.

            Poschodie domu tvoria spálňa a dve detské izby. Nachádza sa tu tiež výstup do podkrovného priestoru, ktorý slúži ako odkladací priestor.

            V záhrade sa nachádza priestranný altán spojený s krytým parkovacím miestom a skladom na drevo. Altán je ako stvorený na spoločné posedenia, grilovačky, či gulášovky. Vybavený je dreveným posedením, výčapným zariadením, krbom, plynovým grilom a kotlíkom na guláš. Už sa len pohodlne usadiť, vychutnávať si pripravené dobroty a počúvať okolo tečúci potôčik.

            Pocit súkromia a príjemného prostredia dotvára vkusne upravené okolie domu a záhradníkom udržiavaná záhrada. Celý pozemok je oplotený.

            Dom sa predáva kompletne zariadený, vrátane elektroniky, profesionálnej čističky vzduchu, kosačiek, vybavenia altánu, dreva na dve zimy a mnoho ďalších vecí. Len sa nasťahovať a bývať.

            Po dohode je možné kúpiť dom aj bez zariadenia.

            Kúpu nehnuteľnosti je možné financovať hypotékou, ktorú Vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Uvedená cena zahŕňa všetky náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky.

            Mám záujem
            o túto nehnuteľnosť
            finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
            Mgr. Róbert Kubala, RSc.
            Napísať správu agentovi

            Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

            Výber podobných nehnuteľností

            Máte záujem o túto
            nehnuteľnosť?
            AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

            Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
            AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska