Jašíková, Čadca, okres Čadca

2-izbový byt vo výbornej lokalite v Čadci

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 6
  • Počet podlaží 8
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 66 m2

Informácie o ponuke č. 1082

Ponúkame na predaj pekný, slnečný 2-izbový byt na Jašíkovej ulici na sídlisku Žarec v Čadci. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome v blízkosti supermarketu Billa, len 5 minút pešo do centra Čadce.

Byt s podlahovou plochou 66 m2 tvoria dve priestranné izby, kuchyňa, balkón, kúpeľňa s WC, predsieň so šatníkom a chodba. K bytu tiež patrí pivnica v suteréne bytového domu.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt je kompletne zrekonštruovaný – murované jadro s veľkým sprchovacím kútom a podomietkovým WC, elektroinštalácia, plastové okná, podlahy sú plávajúce a parketové s kobercami.

Z bytu je pekný výhľad – nachádza sa na 6. poschodí a orientovaný je na východnú a južnú stranu. V okolí bytového domu je dostatok zelene a oddychových zón, neďaleko je tiež les, ktorý láka na prechádzky, či cykloturistiku. Pre rodiny s deťmi je výhodou blízkosť základnej školy, materskej a hudobnej školy.

Bytový dom má vymenené okná v spoločných priestoroch, zrekonštruovaný vstup, strechu, zateplenie a pohon výťahu, ktorý je výrazne tichší.

Mesačné platby za služby a energie vrátane splátky na zateplenie sú cca 170 € pre dve osoby.

Byt sa predáva čiastočne zariadený – zostáva kuchynská linka so spotrebičmi, vstavané skrine v predsieni a v spálni, prípadne ostatný nábytok podľa dohody.

Na budovu bol vyhotovený energetický certifikát v energetickej triede B.

Kúpu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Uvedená cena zahŕňa všetky náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, spojené s prevodom nehnuteľnosti.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska