Jašíková, Čadca, okres Čadca

2-izbový byt vo výbornej lokalite v Čadci

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 6
  • Počet podlaží 8
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 66 m2

Informácie o ponuke č. 1082

Ponúkame na predaj pekný, slnečný 2-izbový byt na Jašíkovej ulici na sídlisku Žarec v Čadci. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome v blízkosti supermarketu Billa, len 5 minút pešo do centra Čadce.

Byt s podlahovou plochou 66 m2 tvoria dve priestranné izby, kuchyňa, balkón, kúpeľňa s WC, predsieň so šatníkom a chodba. K bytu tiež patrí pivnica v suteréne bytového domu.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt je kompletne zrekonštruovaný – murované jadro s veľkým sprchovacím kútom a podomietkovým WC, elektroinštalácia, plastové okná, podlahy sú plávajúce a parketové s kobercami.

Z bytu je pekný výhľad – nachádza sa na 6. poschodí a orientovaný je na východnú a južnú stranu. V okolí bytového domu je dostatok zelene a oddychových zón, neďaleko je tiež les, ktorý láka na prechádzky, či cykloturistiku. Pre rodiny s deťmi je výhodou blízkosť základnej školy, materskej a hudobnej školy.

Bytový dom má vymenené okná v spoločných priestoroch, zrekonštruovaný vstup, strechu, zateplenie a pohon výťahu, ktorý je výrazne tichší.

Mesačné platby za služby a energie vrátane splátky na zateplenie sú cca 170 € pre dve osoby.

Byt sa predáva čiastočne zariadený – zostáva kuchynská linka so spotrebičmi, vstavané skrine v predsieni a v spálni, prípadne ostatný nábytok podľa dohody.

Na budovu bol vyhotovený energetický certifikát v energetickej triede B.

Kúpu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Uvedená cena zahŕňa všetky náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, spojené s prevodom nehnuteľnosti.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska