Bosákova, Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V

Fuxova: Moderne zariadený 3-izbový byt na najvyššom poschodí

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 3-izbový byt
  • Úžitková plocha 81,08 m2

Informácie o ponuke č. 1058

Ponúkame na prenájom luxusne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v novostavbe Fuxova na Bosákovej ulici v mestskej časti Bratislava - Petržalka.

Podlahová plocha bytu je 81,08 m2 a plocha 2 lodžií je 15 m2. Byt sa nachádza na najvyššom 23. poschodí, prislúcha k nemu pivničná kobka a dve garážové státia.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Výhodou prenájmu tohto bytu je kompletná občianská vybavenosť, centrum mesta v dosahu aj pešou chôdzou a rýchle napojenie na diaľničný obchvat.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska