Jedlíkova, Žilina, okres Žilina

4-izbový byt na sídlisku Hájik v Žiline

Cena: Predané
  • Predaj 4-izbový byt
  • Úžitková plocha 78 m2

Informácie o ponuke č. 1061

Ponúkame exkluzívne na predaj 85 m2 4-izbový byt s dvoma lodžiami na sídlisku Hájik v Žiline. Byt sa nachádza na 5. poschodí zo 7.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej vstupnej chodby so vstavanou šatníkovou skriňou, spálne s lodžiou, dvoch nepriechodných izieb, obývacej izby, kuchyne s lodžiou, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Orientácia J/S.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: zmodernizované plastové okná, plávajúca podlaha, parkety, interiérové dvere, kuchynská linka, jadro, dlažba.

Byt sa predáva čiastočne zariadený. Mesačné poplatky správcovi pri dvojčlennej rodine sú 130 €. Byt je pod správou SBD Hájik. K bytovému domu nebol vydaný Energetický certifikát.

VÝHODY:

  • kompletná občianska vybavenosť
  • blízkosť prírody
  • pekný výhľad
  • Vhodný pre viacčlennú rodinu.
Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska