Vlčie hrdlo, Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II

Zariadený 2-izbový byt s lodžiou vo Vlčom hrdle

Cena: Rezervované
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 9
  • Počet podlaží 10
  • Energetický certifikát B/C
  • Úžitková plocha 37 m2

Informácie o ponuke č. 1083

Ponúkame exkluzívne na predaj zariadený 2-izbový byt s lodžiou na ulici Vlčie hrdlo 57 v mestskej časti Bratislava - Ružinov.

Byt sa nachádza v bytovom dome na 7. poschodí z 8. Podlahová plocha bytu je 37,23 m2 a lodžia má výmeru 3,30 m2. K bytu prislúcha aj pivničná kobka s výmerou 1,41 m2. Okná bytu sú orientované na východnú stranu a byt sa nachádza v strednej sekcii bytového domu s bezbariérovým prístupom.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Dispozícia bytu pozostáva z 2 nepriechodných izieb, kuchynského kútu, kúpeľne s WC, dvoch šatníkov, chodby a lodžie. K bytu prislúcha aj nebytový priestor - pivnica, nachádzajúca sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu. Opatrená je plnými uzatvárateľnými a uzamykateľnymi dverami a steny má z vlnitého plechu.

Kuchynský kút so spotrebičmi (zabudovaná chladnička s výparníkom a voľne stojaci elektrický sporák so sklokeramickou varnou doskou a elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou a mikrovlnná rúra), nerezovým drezom s kuchynskou pákovou batériou je osadený v obývacej izbe, z ktorej je vstup na lodžiu. 

Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Interiérové dvere sú dýhované vsadené do obložkových zárubní. Podlahy v izbách sú laminátové parkety a v chodbe a kúpeľni s WC je položená keramická dlažba, podlaha lodžie je z mrazuvzdornej keramickej dlažby. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom a žalúziami.

Vykurovanie bytu je ústredné, radiátory sú doskové s digitálnymi meračmi tepla a termostatickými hlavicami. Hygienické jadro je murované. V kúpeľni je osadený sprchovací kút so sprchovou batériou, keramické umývadlo s pákovou batériou, keramický záchod so spodnou splachovacou nádržkou a vykurovací rebrík.

V byte sú rozvody káblovej TV a internetu. V chodbe je osadená šatníková skriňa s posuvnými zrkadlovými dverami rolldoor, tzv. walk in šatník a šatníková skriňa s otváravými dverami, v ktorej je umiestnená práčka.

Byt prešiel celkovou rekonštrukciou, vrátane vnútorných inštalačných rozvodov a jeho stav je bežne opotrebovaný užívaním bytu. Parkovanie pri bytovom dome je bezproblémové.

Mesačné náklady spojené s bývaním pre jednu osobu sú vo výške 99 EUR. S kúpou bytu a nebytového priestoru (pivnice) sa nadobúda aj podiel na pozemkoch zastavaných bytovým domom.

Bytový dom je postavený tradičnou panelovou montovanou technológiou na betónových základoch s hydroizoláciou, stropy sú železobetónové. Kolaudovaný bol v roku 1978. Energetický certifikát: B/C.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Zateplené boli obvodové steny aj strecha a bola položená nová strešná krytina. Vymenené okná za plastové dvojkomorové. V spoločných priestoroch boli položené nové keramické dlažby a nanesené nové maľby.

Ďalej boli zrekonštruované lodžie, výťahy, schodisko aj pivnice, osadené nové poštové schránky, nové inštalačné rozvody elektro, vody a kanalizácie. Osadená bola nová vstupná brána s čipom,  elektronickým vrátnikom a zvončekmi. V bytovom dome sú dva nové výťahy a na každom poschodí sa nachádza 15 bytov.

Nehnuteľnosť je lokalizovaná v mestskej časti hlavného mesta Bratislavy, v Ružinove, v lokalite Vlčie hrdlo, ktorá je v blízkosti areálu spoločnosti Slovnaft. V okolí bytového domu sa nachádza dobrá občianska vybavenosť - reštaurácie, nákupné centrum, Kaufland, poliklinika ProCare, lekáreň, budova polície a pošta.

Vo vzdialenosti do 1000 m je aj plaváreň, wellness, materská škôlka, stredná škola, tenisové kurty, futbalové ihrisko. V blízkosti je veľa zelene, príležitosti na športové vyžitie a relax v prírode, ako napr. mŕtve rameno Dunaja, hrádza na bicyklovanie a korčuľovanie, lodenica.

Dobré dopravné napojenie, zástavka MHD v blízkosti bytového domu len pár minút chôdze pešo. Tiež výborné napojenie na diaľnicu/obchvat D4/R7, ktorého výstavba je vo finálnej fáze.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti (katastrálne poplatky, overenie podpisov a služby advokáta) sú v našej réžii.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
riaditeľ spoločnosti a realitný agent, Róbert Posolda, RSc.
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska