Janka Kráľa, Považská Bystrica, okres Považská Bystrica

Prenájom 2-izbového bytu s lodžiou na sídlisku Stred

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 2-izbový byt
  • Podlažie 3
  • Počet podlaží 7
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 66 m2

Informácie o ponuke č. 1152

Ponúkame na prenájom priestranný 66 m2 2-izbový byt s lodžiou, ktorý sa nachádza na ulici Janka Kráľa, sídliska Stred v Považskej Bystrici. Byt je aktuálne čiastočne zariadený a môže byť dozariadený podľa dohody so záujemcom o prenájom. Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku, popis bytu a kontaktujte realitného agenta, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

3D virtuálna prehliadka

Byt sa nachádza na 3. poschodí 7-poschodového bytového domu s novým výťahom a prislúcha k nemu aj pivničná kobka s výmerou 2 m2. Orientácia tohto 2-izbového bytu je na severovýchod a juhozápad. Dispozícia bytu pozostáva z veľkej predsiene, dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, kúpeľne s vaňou, samostatnou toaletou a lodžie s výmerou 3 m2.

Cena za nájom čiastočne zariadeného bytu je 330 EUR mesačne. Cena za energie a služby je 120 EUR mesačne. Vrátny depozit je v sume 800 EUR. Odmena pre realitnú kanceláriu je v sume 330 EUR.

Cena za nájom zariadeného bytu vrátane novej práčky bude 430 EUR mesačne. Cena za energie a služby je 120 EUR mesačne. Vrátny depozit je v sume 900 EUR. Odmena pre realitnú kanceláriu je v sume 430 EUR.

Bytový dom sa nachádza v príjemnej lokalite iba 3 minúty pešou chôdzou od centra mesta. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Autom sa dostanete na na diaľnicu smer Žilina a Bratislava za 2 minúty. Do bytu je možnosť pripojenia od viacerých poskytovateľov internernetu a káblovej TV.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska