Jána Kollára, Čadca, okres Čadca

Prenájom 3-izbového bytu na ulici Jána Kollára v Čadci

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 3-izbový byt
  • Podlažie 11
  • Počet podlaží 12
  • Energetický certifikát A
  • Úžitková plocha 60 m2

Informácie o ponuke č. 1175

Ponúkame exkluzívne na prenájom zrekonštruovaný a čiastočne zariadený 3-izbový byt na ulici Jána Kollára v Čadci. Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite (Martinkov potok) v blízkosti centra mesta.

Ponúkaný byt o výmere 60 m2 je situovaný na 10. poschodí zatepleného bytového domu s orientáciou okien na východnú a južnú stranu. Byt pozostáva z troch obytných izieb, kuchyne, predsiene, komory, WC a kúpeľne, v ktorej sa nachádza sprchovací kút.

Zariadenie, ktoré zostáva v byte predstavuje: kuchynskú linku so spotrebičmi – sporák so sklokeramickou varnou platňou, digestor, chladničku s mrazničkou, jedálenský stôl so stoličkami, rohovú sedačku, TV, manželskú posteľ, nočné stolíky, vstavanú skriňu a komodu v spálni.

Byt je kompletne zrekonštruovaný. Jadro bytu je murované s keramickými obkladmi a dlažbou. Okná sú plastové (izolačné dvojsklá), v izbách sú plávajúce podlahy, v kuchyni a predsieni keramická dlažba. Bytový dom je zateplený. Zrekonštruovaný je tiež vstup do bytového domu, strecha s stúpacie rozvody.

Okolie sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou. V blízkosti bytového domu sa nachádza základná škola, materská škola, ihriská, nemocnica, zástavka MHD, potraviny. Centrum mesta je približne 10 minút pešo.

K tomuto 3-izbovému bytu patria dve pivnice, jedna na poschodí vedľa bytu a druhá v suteréne bytového domu. Do bytu je zavedený optický dátový kábel, zriadenie internetu podľa vlastného výberu je však v réžii nájomcu.

Mesačné nájomné predstavuje 530 €, z toho energie sú vo výške 230 €. Zábezpeka hradená na začiatku nájmu je vo výške 2-násobku mesačného nájmu, t.j. 1060 €. Poplatok za služby realitnej kancelárie hradený nájomcom je vo výške 530 €. Byt je k dispozícii ihneď po uzatvorení nájomnej zmluvy a úhrade vyššie uvedených platieb.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska