Dostupné, Detailné a Dizajnové.

Aj takto sa môžu charakterizovať 3D virtuálne prehliadky nehnuteľností.

V dnešnom digitálnom svete sa snažíme stále viac približovať ku klientom a zjednodušovať im proces predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Preto vám predstavujeme novú službu, skenovanie nehnuteľností so špeciálnym skenerom do 3D virtuálnej reality. Následne z týchto naskenovaných snímkov z nehnuteľností, vytvárame takzvané 3D virtuálne prehliadky, ktoré sú dostupné 24/7.

Účelom 3D virtuálnych prehliadok nehnuteľností je navodenie predstavy, že sa v nich nachádzate. Záujemcom o kúpu a prenájom tak poskytujeme realistické a interaktívne zážitky z obhliadaných nehnuteľností. V neposlednom rade sú takto profesionálne spracované ponuky nehnuteľností transparentné. Nič neskrývajú a záujemcovia o ne v nich môžu vidieť vlastnosti, ktoré na fotografiách neuvidia.

Výhody pre vlastníkov nehnuteľností:

 • moderné a efektívne spropagovanie vašej nehnuteľnosti,
 • až 10 x väčší záujem zo strany záujemcov o prehliadku vašej nehnuteľnosti
 • oslovenie väčšieho počtu reálnych záujemcov aj zo zahraničia,
 • odbúranie stresu z neustálych úprav a upratovania nehnuteľnosti,
 • urýchlenie procesu predaja či prenájmu nehnuteľnosti.

3D virtuálne prehliadky nehnuteľností znamenajú:

Dostupnosť.

Nehnuteľnosti si prezriete prostredníctvom počítača, tabletu, mobilu, TV a z ktoréhokoľvek miesta s pripojením na internet. Môžete si nasadiť špeciálne okuliare pre virtuálnu realitu a obhliadať nehnuteľnosti ako by ste v nich boli.

Detailnosť.

Nehnuteľnosti vidíte v realistických črtách. Môžete skúmať všetky jej zákutia, aj potom ako sa vrátite vrátite už s vykonaných osobných obhliadok. Tiež je možné v nich merať rozmery miestností a predmety.

Dizajn.

Nehnuteľnosti v 3D virtuálnej realite poskytujú ďalší rozmer a iný pohľad na ne. Záujemcovia tak majú reálnu predstavu o dizajne a prípadnom redizajne. Nahrádzajú slovné popisy, fotografie a videá.

Výhody pre záujemcov o nehnuteľnosti:

 • promptné a precízne selektovanie nehnuteľností, o ktoré nemáte reálny záujem,
 • ušetrenie času stráveného na cestách k nehnuteľnostiam, ako aj na samotných osobných obhliadkách,
 • prehliadky z pohodlia domova, zo zahraničia, počas časovo náročného obdobia a podobne,
 • neobmedzený počet prehliadok v ktoromkoľvek čase,
 • rýchlosť a pohodlie pri procese kúpy nehnuteľnosti alebo jej prenájme,
 • jedinečný pocit z prehliadky nehnuteľnosti, ktorá je živá, interaktívna a lákavá.

Záujemcovia o nehnuteľnosti mali v minulosti nevýhodu práve pri osobných obhliadkách nehnuteľností. Vykonávali ich opakovane niekoľkokrát, aby sa vedeli rozhodnúť pre tú správnu nehnuteľnosť. Od dnes to majú s nami jednoduchšie nielen majitelia nehnuteľností, ale aj záujemcovia o ne.

Sme efektívni, inovatívni a teraz už aj trojdimenzionálni. 3D virtuálne prehliadky nehnuteľností sú od dnešného dňa, v ktorom píšeme tento článok, štandardom našich realitných služieb.

nehnuteľnosti

Mohlo by sa vám páčiť

Výber podobných článkov

Stiahnite si aplikáciu AGENT.SK a sledujte nás

Stiahnite si našu aplikáciu, ktorá je dostupná aj v Apple App Store a v Google Play Store. Následne sa prihláste na odber nových nehnuteľností v na...

Prečítať článok

Smart Brokers s.r.o. sme premenovali na AGENT.S...

Obchodné meno Smart Brokers sme zmenili na AGENT.SK, ktoré viac vystihuje nami poskytované realitné služby a finančné sprostredkovanie.

Prečítať článok

​Finančný agent alebo finančný poradca? Ktorého...

Prečítajte si aký je rozdiel medzi finančným agentom a finančným poradcom. Pojmy sú podobné, význam je však odlišný. Ľudia si často tieto pojmy za...

Prečítať článok
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska