Naša aplikácia AGENT.SK je určená najmä pre ľudí, ktorí majú záujem dozvedieť sa o nových nehnuteľnostiach v našej ponuke skôr, ako ich zverejníme v inzercii. Tiež pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o hypotekárne financovanie a poistenie. Aplikáciu sme naprogramovali minimalisticky a to tak, aby nezaberala takmer žiadne miesto v zariadeniach a nepýtala si do nich špeciálne povolenia. 

S našou aplikáciou budete mať pri sebe vždy aktuálne kontakty našich realitných a finančných agentov, ktorí sú pripravení pomôcť vám s realizáciou vášho zámeru. V prvej verzii aplikácii sme sa sústredili na jej spustenie a preto obsahuje zatiaľ iba základné funkcie, medzi ktoré patria:

  • zobrazovanie informácií o našich službách;
  • zobrazovanie nehnuteľností v našej ponuke;
  • zobrazovanie 3D virtuálnych prehliadok nehnuteľností;
  • zobrazovanie videoprehliadok nehnuteľností;
  • vyhľadanie a zobrazovanie kontaktov našich realitných a finančných agentov;
  • zobrazovanie článkov;
  • kontaktné formuláre;
  • push notifikácie na novinky a nehnuteľnosti v našej ponuke.

V aplikácii budú pribúdať ďalšie funkcie a nástroje, s ktorými chceme našim klientom ešte viac uľahčiť a zrýchliť proces sprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Tiež proces finančného sprostredkovania. Sme v 21. storočí a preto v našej aplikácii nebudú chýbať ani také nástroje, ako napríklad možnosť uzavrieť zmluvu o poistení online.

Aplikáciu AGENT.SK si môžete v súčasnosti stiahnúť z Apple App Store a Google Play Store. O novinkách v aplikácii vás budeme informovať aj prostredníctvom tohto blogového článku.

nehnuteľnosti
poistenie
úvery

Mohlo by sa vám páčiť

Výber podobných článkov

Smart Brokers s.r.o. sme premenovali na AGENT.S...

Obchodné meno Smart Brokers sme zmenili na AGENT.SK, ktoré viac vystihuje nami poskytované realitné služby a finančné sprostredkovanie.

Prečítať článok

3D virtuálne prehliadky nehnuteľností

Dostupné, detailné a dizajnové. Aj takto sa môžu charakterizovať 3D virtuálne prehliadky nehnuteľností, ktoré sú štandardom našich realitných služieb.

Prečítať článok

​Finančný agent alebo finančný poradca? Ktorého...

Prečítajte si aký je rozdiel medzi finančným agentom a finančným poradcom. Pojmy sú podobné, význam je však odlišný. Ľudia si často tieto pojmy za...

Prečítať článok
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska