Okružná, Čadca, okres Čadca

Zmodernizovaný a zariadený 3-izbový byt v Čadci

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 4
  • Úžitková plocha 64 m2

Informácie o ponuke č. 1021

Ponúkame exkluzívne na predaj zmodernizovaný a zariadený 3-izbový byt v Čadci, ktorý sa nachádza v časti Okružná. Byt disponuje rozlohou 62 m2 a balkón má výmeru 2 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka o výmere 2 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Nachádza sa na 3. poschodí a prešiel modernizáciou - kvalitné plastové okná, plávajúce podlahy a dlažby. Bytové jadro je murované. Kúpeľňa je s umývadlom a vaňou. Toaleta je samostatná. V byte sú nové rozvody vody.

Veľkou výhodou je samostatné elektrické kúrenie a ohrev vody, vďaka čomu sú veľmi nízke náklady na bývanie. Mesačné náklady na bývanie 90 €.

V byte zostáva kompletné zariadenie a vybavenie okrem TV. Optické internetové pripojenie. 

Bytový dom je kompletne zateplený, zrekonštruovaná strecha aj vchod.

Lokalita sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou, v dosahu je autobusová zastávka (KIA, MHD), škola, škôlka, detské ihrisko.

Kúpu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.Uvedená cena bytu je vrátane provízie, katastrálnych a notárskych poplatkov, spojených s prevodom nehnuteľnosti.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Tomáš Černecký, RSc.
Tomáš Černecký, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska