Ústecká, Žilina, okres Žilina

1-izbový byt v tichej lokalite sídliska Vlčince v Žiline

Cena: Predané
  • Predaj 1-izbový byt
  • Podlažie 3
  • Počet podlaží 7
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 37 m2

Informácie o ponuke č. 1148

Ponúkame exkluzívne na predaj 1-izbový byt, ktorý sa nachádza v tichej lokalite žilinského sídliska Vlčince. Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku a kontaktujte realitného agenta, ktorý s vami vykoná osobnú obhliadku bytu. Ďalšie informácie o byte nájdete nižšie v popise.

V tomto 37 m2 1-izbovom byte bez balkóna, sú položené nové plávajuce podlahy, osadené nové plastové okná, nová kuchynská linka a vchodové dvere. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej izby, kuchyne, a kúpeľne s vaňou a toaletou. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza 1,2 mmurovaná pivnica, ktorá prislúcha k bytu.

Tento 1-izbový byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží zo 7 s orientáciou na juhovýchod. Bytový dom so zrekonštruovanou strechou, výťahom a interiérom vchodu, má novšiu fasádu s tepelnou izoláciou. Vymenené sú aj stúpacie rozvody. Na bytový dom bol vydaný energetický certifikát v triede B. Správu bytového domu vykonáva spoločnosť BYTTERM, a.s., Žilina a mesačné náklady na bývanie v tomto 1-izbovom byte sú cca 110 EUR vrátane energií.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to: jasle, základnú školu, materskú škôlku, obchody, polikliniku, lekáreň, zastávky MHD, reštaurácie, hypermarkety Kaufland, Lidl, OC Dubeň a iné. Pri obytnom dome sa nachádza detské ihrisko. Autom sa dostanete na mestský obchvat za 2 minúty. Na športové vyžitie môžete využiť vodné dielo Žilina alebo lesopark Chrasť, ktoré sa nachádzajú iba 10 minút pešou chôdzou od domu.

Byt je vhodný na modernizáciu podľa vlastných predstáv. Kúpu bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska