Polomská, Žilina, okres Žilina

Predaj 4-izbového bytu na ulici Polomská v Žiline

Cena: Predané
  • Predaj 4-izbový byt
  • Podlažie 5
  • Počet podlaží 8
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 90 m2

Informácie o ponuke č. 1201

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite žilinského sídliska Vlčince na Polomskej ulici. Pozrite si virtuálnu prehliadku a dohodnite si osobnú obhliadku bytu, ktorý s vami vykoná náš realitný agent. Informácie o byte nájdete nižšie v popise.

3D virtuálna prehliadka

Dispozícia totho čiastočne zrekonštruovaného 4-izbového bytu s 3m2 balkónom pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, samostatných troch izieb, kumbálu, kuchyne so špajzou, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza 2 m² murovaná pivnica, ktorá prislúcha k bytu. Úžitková plocha bytu s príslušenstvom je 90m2. Byt sa nachádza na 5. nadzemnom podlaží z 8 s orientáciou na východ a západ. Predáva sa zariadený.

Byt prešiel čiastočnou modernizáciou. Na byte boli osadené plastové okná. V predsieni a kuchyni bola položená dlažba. V detskej izbe bola položená laminátová podlaha. Obytný dom má novšiu fasádu s tepelnou izoláciou, zrekonštruovaná je strecha, výťah a interiér vchodu. Kompletne sú vymenené aj stúpačky.  Mesačné náklady na bývanie v tomto 4-izbovom byte sú 285 EUR vrátane energií. Obytný dom je pod správou spoločnosti BYTTERM, a.s., Žilina.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to jasle, základnú školu, materskú škôlku, obchody, polikliniku, lekáreň, poštu, zastávky MHD, reštaurácie a íné. Na sídlisku sa nachádza aj množstvo novovybudovaných detských ihrísk a športových areálov. Autom sa dostanete na mestský obchvat za 2 minúty. Na športové vyžitie a oddych môžete využiť vodné dielo Žilina, alebo lesopark Chrasť, ktoré sa nachádzajú 5 min. pešou chôdzou od domu. 

Byt je vhodný na modernizáciu podľa vlastných predstáv. Kúpu tohto bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska