Okružná, Čadca - Kyčerka, okres Čadca

Predaj 3-izbového bytu na sídlisku Kýčerka v Čadci

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 4
  • Počet podlaží 7
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 63 m2

Informácie o ponuke č. 1178

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici Okružná na sídlisku Kýčerka v Čadci. Byt disponuje podlahovou plochou 63 m2 a prislúcha k nemu pivnica o výmere 4 m2. Byt sa nachádza v panelovom bytovom dome s výťahom na 4. nadzemnom podlaží (3. poschodí) zo 7. nadzemných podlaží (6. poschodí). Orientácia bytu je na východnú a západnú stranu.

Čiastočná rekonštrukcia bytu prebehla v roku 2014. V rámci rekonštrukcie bola realizovaná modernizácia bytu a nasledovné práce. Pôvodné okná boli vymenené za nové plastové okná a pôvodné dvere boli vymenené za nové bezpečnostné dvere. Vymenené boli aj: obklady, dlažby, podlahy. V byte sa nachádza kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. Nábytok a vstavané skrine sú vyrobené na mieru.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou na prelome rokov 2018-2019, pri ktorej boli zrekonštruované: strecha, rozvody vody (stúpačky), radiátorové ventily, pomerové merače tepla. Nová je aj hydroizolácia a teplená izolácia bytového domu. Energetický certifikát budovy je v triede B pre energie na vykurovanie a v triede B pre energie na prípravu teplej vody. Náklady na služby a energie pre 3-člennú rodinu sú 160 € mesačne. Byt sa predáva čiastočne zariadený.

Lokalita sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou, v ktorej nájdete základné školy, materské školy, stredné školy, kostol, nemocnicu, lekáreň, poštu, obchody, širokú paletu služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Výhodou je tiež dobré dopravné prepojenie na Česko a Poľsko.

Kúpu tohto 3-izbového bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Tomáš Černecký, RSc.
Tomáš Černecký, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska