Bukov, Čadca, okres Čadca

Predaj chaty v záhradkárskej oblasti Čadca – Bukov

Cena: Predané
  • Predaj Chata, Chalupa
  • Počet podlaží 2
  • Úžitková plocha 58 m2
  • Zastavaná plocha 29 m2
  • Plocha pozemku 421 m2

Informácie o ponuke č. 1185

Ponúkame exkluzívne na predaj záhradnú chatu v meste Čadca časť Bukov, vhodnú na celoročnú rekreáciu. Odporúčame vám pozrieť virtuálnu prehliadku, v ktorej si môžete podrobne prejsť interiérom a exteriérom chatky.

3D virtuálna prehliadka

Chata je situovaná na mierne svahovitom pozemku s rozlohou 421 m2. Pozemok je slnečný s orientáciou na juhovýchodnú stranu. Výhodou je celoročný prístup k pozemku autom – z dolnej strany aj mimo záhradkárskej sezóny.

Chata so zastavanou plochou 29 m2 má dve podlažia a podkrovie. Na prvom, čiastočne podzemnom podlaží sa nachádza kuchynka, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, špajza a vonkajší sklad. Chutné podlesníky a iné dobroty je možné pripraviť na sporáku na drevo, ktorý v chladnejších dňoch zároveň vykúri celú chatku. Sporák je napojený na exteriérový nerezový komín.

Druhé podlažie je prístupné dreveným schodiskom z prvého podlažia a taktiež vonkajšími kovovými schodmi cez terasu. Nachádza sa tu nová rozkladacia pohovka, poschodová posteľ, biokrb, TV, výsuvné schodisko do podkrovia a východ na terasu. Podkrovný priestor poslúži na prespanie ďalších 3-4 osôb v prípade väčšieho počtu hostí. 

Do chaty je zavedená elektrina (240 V) a voda zo spoločného rezervoáru. Odpadové vody ústia do septiku. Elektroinštalácie sú nové, taktiež osvetlenie exteriéru. Otváranie vstupnej bránky je elektrické na diaľkové ovládanie. Ohrev vody pre kúpeľňu zabezpečuje elektrický bojler umiestnený v špajzi, pre kuchyňu prietokový ohrievač. Rozvod vody sa nachádza tiež na štyroch miestach záhradky, aby bolo zalievanie úrody čo najmenej náročné.

Pozemok okolo chaty je vyrovnaný a kaskády sú vytvorené svahovými tvárnicami. Nachádza sa tu prístrešok na drevo, úrodný záhon na pestovanie zeleniny, viacero ovocných stromčekov, okrasných drevín a kvetov. Exteriér chaty je vybavený nerezovým drezom, záhradným stolom so slnečníkom a stoličkami, grilom, či kovovým prenosným ohniskom. 

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overovanie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska