Nádražná, Turzovka, okres Čadca

Predaj 4750 m² stavebného pozemku v centre Turzovky

Cena: 845 000 €
Úver 80%
od 3 031 € mesačne
  • Predaj Pozemok
  • Úžitková plocha 4 750 m2
  • Plocha pozemku 4 750 m2

Informácie o ponuke č. 1197

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v centre mesta Turzovka. Pozemok je vzhľadom na svoje parametre a polohu výbornou investičnou príležitosťou pre developerov.

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Základné parametre pozemku:

  • výmera 4750 m2,
  • umiestnenie: v intraviláne mesta Turzovka,
  • terén: rovinatý,
  • pripravenosť k výstavbe: schválené v územnom pláne ako plochy so zmiešanou funkciou občianskej vybavenosti a bývania,
  • prístupnosť: z miestnej asfaltovej komunikácie,
  • inžinierske siete: na hranici pozemku,
  • výborná občianska vybavenosť v blízkom okolí.

Mesto Turzovka tvorí spádovú oblasť pre približne 20 tisíc obyvateľov mesta a okolitých obcí, čo sa odzrkadľuje na vysokom dopyte po vlastnom aj nájomnom bývaní. Turzovka a jej okolie patrí medzi dynamicky sa rozvíjajúce lokality na Slovensku. Okresné mesto Čadca je vzdialené 15 km a krajské mesto Žilina 38 km. Hranica s Českou republikou sa nachádza vo vzdialenosti 11 km a s Poľskom 38 km.

Bývanie v Turzovke obyvateľom spríjemňuje zrekonštruované centrum mesta s pešou zónou, areál športu a oddychu v Turzovke – Závodí, v neposlednom rade tiež krásna Kysucká príroda. Turzovka a jej okolie je plné miest, ktoré sú častým objektom záujmu pre miestnych obyvateľov aj turistov. Spomenúť môžeme napríklad pútnické miesto na Živčákovej hore, ropný prameň v Korni, prameň rieky Kysuca v Makove a pod. Pre turistov sú k dispozícii dobre značené chodníky a cyklotrasy, ktoré vedú vrchmi Javorníkov a Beskýd.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes a dohodnite si osobnú obhliadku.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska