Juraja Fándlyho, Žilina, okres Žilina

Prenájom 3-izbového bytu na ulici Juraja Fándlyho v Žiline

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 3-izbový byt
  • Podlažie 4
  • Počet podlaží 5
  • Úžitková plocha 66 m2

Informácie o ponuke č. 1212

Ponúkame exkluzívne na prenájom priestranný 66 m2 3-izbový byt na ulici Juraja Fándlyho v Žiline. Pozrite si virtuálnu prehliadku a kontaktujte realitného agenta, ktorý s vami vykoná osobnú obhliadku bytu. Ďalšie informácie o byte nájdete nižšie v popise.

3D virtuálna prehliadka

Cena mesačného nájmu je 540 EUR a prenajíma sa čiastočne zariadený. Mesačná zálohová platba za energie je 150 EUR / 2 osoby (elektrina, voda, teplo, upratovanie vchodu). Celková cena 690 EUR. Vrátna zálohová kaucia je 1380 EUR. Odmena pre realitnú kanceláriu je 200 EUR vrátane DPH. Minimálna doba nájmu je 1 rok. Parkovanie je pred obytným domom na parkovaciu kartu.

Kompletne zmodernizovaný byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží z 5 v obytnom dome na sídlisku Hliny 4, vo veľmi príjemnom prostredí s množstvom stromov a zelene. Orientácia kuchyne a izby je na sever, spálňa a obývacia izba je orientovaná na juh. Byt má priestrannú 3 m2 lodžiu s orientáciou do dvora. Prislúcha k nemu 2 m2 pivnica na 1. poddzemnom podlaží OD.

Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so zabudovanou vstavanou skriňou, spáľne, izby,  obývacej izby, kuchyne, a kúpeľne so sprchovým kútom a s WC. V byte je položená plávajúca podlaha a dlažba. Okná sú plastové. Po dohode s majiteľom je možné byt dozariadiť.

Bytový dom je zateplený. Nachádza sa 5 minút pešou chôdzov od historického centra mesta. V blízkosti nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to: jasle, základnú školu, materskú škôlku, detské ihriská, obchody, nemocnicu s polikliniku, lekáreň, zastávky MHD, poštu a obľúbené reštaurácie a podniky na Bulvári. Autom sa dostanete na mestský obchvat za 1 minútu. 

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska