Palárikova, Čadca, okres Čadca

Pozemok s domom vo výbornej lokalite v Čadci

Cena: 195 000 €
Úver 80%
od 699 € mesačne
  • Predaj Pozemok
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 1 176 m2
  • Zastavaná plocha 120 m2
  • Plocha pozemku 1 176 m2

Informácie o ponuke č. 1229

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok o rozlohe 1176 m2, na ktorom sa nachádza starší rodinný dom. Pozemok je situovaný v západnej časti Palárikovej ulice v blízkosti supermarketu Lidl a Nemocnice s poliklinikou v Čadci.

Odporúčame vám pozrieť si fotografie a ďalšie informácie o pozemku, ktoré sa nachádzajú nižšie v texte. Následne kontaktujte nášho realitného agenta, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku nehnuteľnosti.

Pozemok je slnečný, rovinatý a celoročne dobre prístupný z asfaltovej komunikácie. V bezprostrednom okolí pozemku je zástavba rodinných domov. V dosahu je dobrá občianska vybavenosť – zástavka MHD, supermarket, pošta, nemocnica, základná škola, materská škola, vlaková zastávka. Centrum mesta je vzdialené približne 15 minút chôdze.

Výhodou kúpy tohto pozemku je tiež jeho hranica s prístupovou cestou dlhá až 63 metrov, čo umožňuje výhodné dispozičné využitie pozemku aj po jeho rozdelení a následnú výstavbu aj viacerých rodinných domov, prípadne dvojdomu a podobne. Do domu sú zavedené verejný vodovod a elektrina, vedenie plynu a verejnej kanalizácie je na hranici pozemku. Samotný rodinný dom nie je v súčasnom stave vhodný na bývanie.

Náklady s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes a dohodnite si osobnú obhliadku.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska