Makovického, Žilina, okres Žilina

Na prenájom komerčné priestory v centre mesta Žiliny

Cena: Prenajaté
  • Prenájom Priestory
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 3
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 106 m2

Informácie o ponuke č. 1115

Ponúkame na prenájom komerčné priestory v historickom centre Žiliny na ulici Makovického. Priestory s podlahovou plochou 106 m2 sa nachádzajú na 1. poschodí zateplenej budovy, situovanej 50 m od Mariánskeho námestia a 1 minútu chôdzou od obchodného centra Aupark.


Priestory sú vhodné na open space kancelárie pre menšiu spoločnosť, prípadne aj ako štúdio na cvičenie. K dispozícii je kuchyňka, toaleta, sprcha a miestnosť na šatňu. K budeove a ku kancelárii neprislúchajú parkovacie miesta. Nahrádza ich parkovací dom v Auparku, ktorý sa nachádza iba na skok od priestorov.

V roku 2020 bola budova zateplená. Vymenili sa okná za nové plastové a namontovaná bola aj nová klimatizácia. Okrem Auparku, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti, nájdete v meste kompletnú občiansku vybavenosť, kaviarne, reštaurácie, bary, a iné prevádzky pre obchod, služby a zábavu.

V prípade, že potrebujete predať alebo prenajať vašu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme konzultáciu k našim realitným službám osobne, telefonicky alebo on-line cez rôzne komunikačné nástroje, ktoré radi používate.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska