Bajzova, Žilina, okres Žilina

2-izbový byt v pôvodnom stave na Bajzovej ulici v Žiline

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 9
  • Počet podlaží 14
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 55 m2

Informácie o ponuke č. 1122

Ponúkame exkluzívne na predaj 55 m2 2-izbový byt v pôvodnom stave s balkónom na sídlisku Hliny VI v Žiline. Z tohto 2-izbového bytu sú krásne výhľady na pohorie Malá Fatra. Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku, fotografie a ďalšie informácie o byte, ktoré sa nachádzajú nižšie v texte.

3D virtuálna prehliadka

Byt sa nachádza na 9. nadzemnom podlaží zo 14 v bytovom dome na Bajzovej ulici. Dispozícia bytu: vstupná chodba, dve izby, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. Orientácia dvoch izieb a kuchyne je na juhovýchod. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza 2 m2 latková pivnica. K bytu prislúcha aj 1 m2 špajza, ktorá sa nachádza v spoločnej chodbe vedľa bytu.

Byt je v pôvodnom stave a vhodný na modernizáciu podľa vlastných predstáv. Pôvodné okná boli vymenené za nové plastové a zrekonštrovaný bol aj balkón. Mesačné náklady na bývanie s energiami sú 130 EUR. Byt je pod správou spoločnosti OSBD Žilina - Vlčince. Bytový dom bol kompletne zateplený, zrekonštruovaná bola strecha a balkóny. Zmodernizované boli dva výťahy a interiér vchodu. Taktiež boli kompletne vymenené stupačky v bytovom dome.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to jasle, základnú školu, materskú škôlku, gymnázium Hlinská, obchody, zdravotné stredisko, lekáreň, zastávky MHD, reštaurácie, hypermarkety Tesco, Lidl, obchodná galéria Naša a iné. Pri bytovom dome sa nachádzajú dve veľké detské ihriská a cyklotrasa, ktorou sa dostanete do centra mesta na bicykli za 7 minút. Autom sa dostanete na mestský obchvat za 2 minúty.

Na športové vyžitie môžete využiť zmodernizovaný športový areál základnej školy na Oravskej ceste s tartanovou bežeckou dráhou, skateparkom a najväčšou lezeckou halou na Slovensku. Relax a čerstvý vzduch vám poskytne lesopark Chrasť, ktorý je vzdialený len pár minút pešou chôdzou od obytného domu.

Kúpu tohto 2-izbového bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne poplatky (štandardné podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska