Záhradnícka, Dunajská Streda, okres Dunajská Streda

3-izbový byt s garážou a parkovacím státím v Dunajskej Strede

Cena: 120 000 €
Úver 80%
od 430 € mesačne
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 4
  • Počet podlaží 5
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 80,90 m2

Informácie o ponuke č. 1210

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izbový byt s lodžiou 120.000 €, garážou pod bytovým domom na -1. podlaží 10.000 € a parkovacím stojiskom pri bytovom dome 5.000 €. Bytový dom je postavený z tehál a skolaudovaný bol v 10/2001. S kúpou bytu sa nadobúda aj podiel na pozemkoch zastavaných bytovým domom.

Nehnuteľnosti sa nachádzajú vo vyhľadávanej štvrti mesta Dunajská Streda, na Záhradníckej ulici. Bytový dom je 5-podlažný a byt je situovaný na poslednom 3. poschodí (4. nadzemnom podlaží) bez výťahu. Orientácia bytu je na juhovýchod, čím je byt krásne presvetlený. V okolí bytového domu je veľa zelene. Nájdete tu možnosti na voľnočasové aktivity aj s deťmi.

Celková plocha bytu je 80,70 m2, pričom plocha bytu je 71,90 m2 a plocha lodžie 8,80 m2. Byt je priestranný, svetlý a pozostáva z dvoch samostatných nepriechodných izieb, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, priestrannej kúpeľne, samostatnej toalety, predsiene a lodžie. V kuchyni, ktorá má samostatný vstup, je možnosť sledovať dianie v obývacej izbe. Kuchynská linka je murovaná a nachádzajú sa v nej spotrebiče: digestor, elektrická varná doska a elektrická rúra. Pri okne je jedálenská časť, z ktorej je pekný výhľad na okolie.

Okná a balkónové dvere v byte sú plastové s izolačným dvojsklom. Sú na nich nainštalované hliníkové interiérové žalúzie a exteriérové rolety. V spálni je nainštalovaná aj klimatizačná jednotka. Na podlahe v predsieni, v kúpeľni, na toalete a na lodžii, je položená dlažba. V ostatných priestoroch sú veľkoplošné laminátové parkety. Výhoda kúpy tohto bytu je aj kúrenie vlastným plynovým kotlom, osadeným v spoločnej kotolni. Teplovodné podlahové kúrenie je ovládateľné priamo v byte.

Bytový dom má 2 vstupy. Hlavný vstup s elektronickým vrátnikom a druhý je cez podzemnú garáž. Na bytový dom nebol vyhotovený energetický certifikát. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti sa nachádzajú: nemocnica s poliklinikou, obchody Lidl a Jednota, mäsiarstvo, kaviareň, lekáreň a zastávka MHD. Neďaleko sa nachádzajú aj škola a škôlka. Lokalita sa zaraďuje do zóny mimo centra mesta z ktorej je aj rýchle napojenie sa na cestu I. triedy 63 a následne na obchvat D4R7.

Tento priestranný 3-izbový byt je možné kúpiť aj na úver, pričom s jeho vybavením vám radi a bezplatne pomôžeme. Náklady, ktoré súvisia s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva - štandardné podanie), notárske poplatky (overenie podpisov na kúpnej zmluve) a právny servis advokáta (vyhotovenie zmluvných dokumentácií), sú v réžii realitnej kancelárie.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Bc. Alžběta Dobrá, finančný agent v Dunajskej Strede
Bc. Alžběta Dobrá
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska